Karabağlar ECA Servisi

Petekler ısınmıyor sık görülen kombi sorunlarından biridir. Peteklerin ısınmaması çeşitli nedenlerle ortaya çıkar. Böyle bir sorunun varsa en doğru yöntem karabağlar eca servisi çağırmaktır. Bu şekilde uzmanlar tarafından hem peteklerin ısınmama sorununu hem de kombinin diğer parçalarının kontrolünü yaptırabilirsiniz. Yapılan kontrollerde kombilerde oluşacak diğer arzılar da tespit edilir. Bu arızalar daha büyük sorunlara yol açmadan engellenir. Karabağlar ECA servisi İzmir içinde bu işlemlerini yaptıracağınız kurumsal firmalardan biridir. ECA markası taşıyan kombilerdeki sorunlarınızı çözecek uzman ekipleri, 7/24 hizmet vermek için beklemektedir.

Karabağlar ECA Servisi

Peteklerin ısınmaması durumunda en doğru yolun kombi servisi çağırmak olduğunu belirtmiştir. Profesyonel destek almadan önce yapabileceğiniz bazı işlemler ile servis çağırmadan da kombiyi yeniden çalışır hale getirmeniz mümkün. Kombinin ayarları çalışmak için uygun olmadığında kombiler petekleri tam olarak ısıtmaz. Yazımızda bu sorunu yaşamanız halinde izlemeniz gereken adımlar hakkında ipuçları bulabilirsiniz.

Petekler ısınmıyorsa ilk olarak kombinin hangi derecede çalıştığını kontrol edin. Düşük sıcaklıklarda çalıştırılan kombiler petekleri istenen şekilde ısıtmaz. Dereceyi kontrol ettikten sonra peteklerin açık olup olmadığına bakın. Petek vanalarının açık olduğuna emin olun.

Vanalarda açıksa peteklerde hava olup olmadığına bakın. Hava olan petekler gelen ısıyı önemli ölçüde düşürür. Bu nedenle havasının alınması gerekir. Son olarak dönüş filtresinin içine bakın. Tıkanıklık varsa onları temizleyin.

Karabağlar ECA Servis Telefonu

Bunlardan sonra petekler hala ısınmıyorsa kombi servisi ile görüşün. Peteklerin ısınmamasının nedeni kombiden kaynaklanıyorsa profesyonel şekilde destek alabileceğiniz bir servis ile daha fazla masrafa girmeden sorununuzu çözebilirsiniz.

İzmir ECA kombi servisi, uzman ekipleri ile kombi bakım ve kombi tamirini uygun fiyata yapmaktadır. Karabağlar’da çalışabileceğiniz kurumsal firmalardan bir tanesidir. Kombilerinizde arıza görülmesi halinde 0232 224 84 75 ‘i arayarak, arızaların tamir edilmesini kolayca sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir