Karabağlar Bosch Kombi Servisi

Beyaz eşyalar evlerimizde ve işyerlerimizde insan gücüne dayalı olarak yapılması gereken tüm işlerin yapılmasını sağlamaktadır. Beyaz eşyalardan en sık kullanılanlarından birisi olan kombiler tüm işyerleri, evler, okullar kısaca yaşam alanları için ısıtma sistemini sağlayan cihazlardır. Kombilerin rahat kullanılabilmesi için mutlaka her yıl bakımlarının itina ile yapılması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan kombilerin kullanım ömürlerinin dışında da rahatlıkla kullanılabildiği görülür. Karabağlar Bosch Kombi Servisi olarak İzmir merkez ve çevre ilçelerde kombi bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Her yıl düzenli olarak mutlaka yaptırılması gereken kombi bakımları Karabağlar Bosch Kombi Servisi olarak tarafımızca yapılan beyaz eşya bakım işlemleri arasındadır. Kombi bakımı düzenli olarak yapıldığında kombilerin arıza çıkartmadan uzun bir süre kullanılabildiği görülür. Hatta kombilerin bakımları her yıl yapıldığında kombi markası ne olursa olsun kombilerin kullanım ömürlerinin de uzadığı görülebilmektedir. Kombi bakımları tarafımızca yapılırken tüm kombi iç kısmı temizlenir ve arızalı olan kombi parçaları çıkartılarak yenileri ile değiştirilir. Bu şekilde yapılan bakımlarda kombinin neredeyse yenilenmiş olması sağlanır. Kombi bakımları ile birlikte kalorifer petek temizliği de tarafımızca yapılmaktadır. Kalorifer temizliği sonrasında kombinin ısısının kalorifer peteklerine çok daha hızlı bir şekilde ulaştığı gözlemlenebilir. Kalorifer peteklerinin hiçbir şekilde arıza göstermesini sağlamamak için kalorifer peteklerinin her yıl düzenli olarak bir kez temizlenmesi gereklidir.

Kombi Tamir Servisi

Kombi tamiri diğer beyaz eşyalara göre daha farklı ve daha büyük önem arz etmektedir. Kombi arızaları oluştuğunda mutlaka kombilerin arıza giderme işlemleri uzman servis elemanları tarafından yapılması gereklidir. Karabağlar Bosch Kombi Servisi olarak İzmir merkez ve çevre ilçelerde kombi bakım, kombi onarım işlemleri yapmaktayız. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Kombi tamiri çoğu zaman maliyeti yüksek olan tamir işlemleri arasında tutulmaktadır. Kombilerin arızalarının oluşmasına engel olmak ve yüksek maliyetli arızaların oluşmaması için mutlaka her bir kombinin sonbahar ayları başladığında bakımlarının itina ile yapılması gerekir.

TIKLA ARA!