Karabağlar Altus Servisi

Çamaşır makinesi tamiri ve bakımı için İzmir’de hizmet veren firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Firmamız çamaşır makineleriniz için en doğru işlemleri yaparak, görülen arızaları kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Çamaşır makinesi dışında Karabağlar ve çevresi başta olmak üzere beyaz eşyalarınızda oluşan tüm sorunlar için yine garantili ve kaliteli hizmet veren Altus servi ile çalışabilirsiniz.

Çamaşır makineleri bakım yapılmadığında zaman içinde arızalanır. Bu arızaların önüne geçilmediğinde daha büyük problemlere neden olabilir. Beyaz eşya servisi olarak firmamıza gelen şikayetler arasında “çamaşır makinesi su almıyor, ne yapmalıyım” sıkça duyduğumuz duyduğumuz cümlelerden biridir. Böyle bir durumda firmamız ile çalışarak zahmete girmeden çamaşır makinenizi yeniden sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Karabağlar Altus Servisi

İzmir’de beyaz eşya servisi olarak senelerdir hizmet veren firmamız, beyaz eşyalarınızı özenli ve titiz şekilde bakıma alarak yeniden tam performans alacak şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Ekiplerimiz Altus markasının tüm beyaz eşya modelleri hakkında tecrübelidir. Bu nedenle tüm bakım işlemlerini eksiksiz şekilde tamamlamaktadır.

Altus markalı beyaz eşyaların bakımında olduğu gibi bu beyaz eşyalardaki arızaların tamirinde de teknisyenlerimiz sizlere profesyonel şekilde yardımcı olmaktadır. Arızalanan cihaz parçalarını kısa sürede onararak yeniden çalışır hale getirmektedir. Parça değişimleri; arızalı parça tespit edildikten sonrası bilgisi sizinle paylaşılarak onay vermeniz durumunda yapılmaktadır. Firmamız tüm parça değişimlerinde .. markasının orijinal ürünlerini kullanmaktadır. Bu sayede beyaz eşyalarda ucuz malzeme kullanılmasına bağlı olarak görülecek sıkıntılardan da kurtulmuş olursunuz.

Karabağlar Altus Servis Telefonu

Orijinal parça kullanımı dikkat etmeniz gereken konuların başında gelmektedir. Ucuz ve kalitesiz parça kullanmak beyaz eşyalarda farklı arızalara neden sebebiyet verebilir. Bu da daha büyük maliyetler ile yeniden servis çağırmanıza yol açarak, tekrardan masrafa girmenize neden olabilir.

Firmamızın beyaz eşya servisi hizmetinden yararlanarak beyaz eşya bakımı, beyaz eşya tamiri, beyaz eşya taşınması ya da montajı gibi işlemleri kolaylıkla yaptırabilirsiniz. İzmir’de 0232 224 84 75 ‘i arayarak avantajlı biçimde beyaz eşyalarınızdaki arızayı zahmete girmeden ortadan kaldırabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir