İzmir Yeşilyurt Profilo Servisi

Beyaz eşya kullanırken her insan mutlaka bir arıza ile karşılaşır. Bu arızaların ise birçok farklı nedeni olabilmektedir. Arızaların sebebini öğrenmek için ise mutlaka bir teknik servis ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Yeşilyurt Profilo telefon numarası olan 0232 224 84 75’i arayarak teknik servis ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Teknik servis ekibi Profilo çamaşır makinesi servisi ve Profilo bulaşık makinesi servisi hizmeti de vermektedir. Bakım ve onarım işlemleri randevu oluşturmanızın ardından teknik ekip tarafından yapılmaktadır. Alanında uzman kişiler ile hizmet veren İzmir Profilo Servisi, her türlü arıza durumunda sizlere yardımcı olmaktadır. Sizin yapmanız gereken tek şey ise Yeşilyurt Profilo müşteri hizmetlerini arayıp randevu almak olacaktır.

Müşteri hizmetleri ekibi sizleri belirli süre aralıklarında arayarak bakımlarınızı yaptırmanız gerektiğini hatırlatacaktır. Bu bakımlar makinenizin çalışma performansını iyileştirmek amaçlı planlanmaktadır. Düzenli olarak bakımı yapılan ve temizlenen makineler, eskisinden çok daha iyi performans sergileyerek sizlere minimum miktarda sorun çıkaracaktır. Bu da hem para hem de enerji tasarrufu sağlamanıza olanak vermektedir.