İzmir Tersane Profilo Servisi

Kombiler ortamlarda ısınma ve sıcak su üretimi için görev almaktadır. Kombilerde bulunan mevsimlik ayarlar ile kaloriferler açıp kapatılabilmektedir. Kış mevsimi ayarlarında hem sıcak su hem de kaloriferler açık olurken, yaz mevsimi ayarlarında sadece sıcak su açık olmaktadır. Bu ayarlamaların yapılması hem kombiyi yormayacak hem de gelen fatura miktarını azaltacaktır.

İzmir Profilo kombi arızası durumlarında teknik servis ekibi ile 0232 224 84 75 nolu telefon numarası ile iletişime geçerek oluşan arıza için kayıt açtırabilirsiniz. Teknik servis ekibi adresinize gelerek arızanın tespiti ve onarım planı oluşturarak sizin onay vermeniz durumunda işlemlere başlayacaktır. Tersane Profilo servisi ekibi arızaların onarımı için özenle çalışmaktadır.

İzmir Profilo kombi arızası yaşanması durumunda en deneyimli ekipler ile çalışarak sizlere hizmet vermektedir. Kombi ve klima arızalarında orijinal yedek parçaların kullanımı arızaların çözülmesinde en büyük etkenlerden olmaktadır. Profilo Tersane teknik servisi her zaman marka ve modele uygun olan yedek parçaları kullanmaktadır. Garanti kapsamında olan makineler için ise herhangi bir ücret talep edilmemektedir.