İzmir Atakent Profilo Servisi

Profilo Servisi

Ev ve iş yerlerinde sürekli kullanılan eşyalar bulunmaktadır. Bunlar genel olarak beyaz eşyalar ve küçük mutfak aletleridir. Sürekli kullanılan bu eşyalar insanların hayatlarını kolaylaştırır ve onları zamandan tasarruf ettirirler. Ancak bir süre sonra her eşya gibi bu kullandıklarımızda da arızalar oluşabilmektedir. Bu nedenle mutlaka bir yetkili teknik servis ile çalışılmalıdır.
Profilo Atakent Teknik servis, bu kullanılan ev eşyalarının tüm işlemlerini gerçekleştirmektedir. Satış öncesi ve satış sonrası hizmet veren Profilo Atakent Teknik servis ekibi her model hakkında bilgi sahibidir. Gerekli onarımlarıın yapılabilmesi için eğitim alan teknik ekibe, Atakent Profilo telefon numarası olan 0232 224 84 75’ten ulaşmanız ve randevu oluşturmanız mümkündür.
İzmir Profilo kombi arızaları için de hizmet veren Ataköy Profilo servisi, her zaman müşteri odaklı ilerleme göstermektedir. Teknik servis ekibi gerekli eğitimlere ve iş güvenliği sertifikalarına sahiptir. Bu nedenle ekibe olan güveniniz tam olacaktır. Orijinal Profilo yedek parçaları ile çalışan ekip, makineleriniz için en kaliteli hizmeti sizlere ulaştırmayı amaç edinmiştir.