İzmir Poligon Profilo Servisi

Teknolojinin zaman içinde büyük ilerleme göstermesi ve evlerimize ulaşması ile hayatımızda birçok kolaylık oldu. Bulaşıkları elde yıkama dönemi bulaşık makinelerinin bulunması ile sonra erdi ve bu gelişme hem zamandan hem de gereksiz su tüketiminden bizleri korumuş oldu. Uzun yıllardır beyaz eşya sektöründe bulunan Profilo, müşterilerin ihtiyaçlarına göre sürekli kendini geliştirmektedir.

Poligon Profilo Müşteri Hizmetleri haftanın her günü müşterilerine hizmet vermektedir. Bu nedenle herhangi bir arıza durumunda teknik servise ulaşabilirsiniz. En kısa sürede teknik servis ekibi sizlere hizmet vererek ortadaki problemin çözülmesini sağlayacaktır. Arızaların giderilmesi için gerekli malzemelere ve yedek parçalara sahip olan Poligon beyaz eşya servisi hizmetini sizlere sunmaktadır.

Poligon Profilo servis adresi tüm İzmir’de bulunan müşterilere hizmet vermekte ve mağduriyetleri ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Orijinial yedek parçalar ile onarım işleminin yapılmasının ardından çamaşır ve bulaşık makineleriniz eskisinden çok daha sağlam bir şekilde çalışacaktır. Düzenli olarak bakım yapılması hem sizleri büyük bir masraftan hem de gereksiz yere uğraştan kurtaracaktır.