İzmir Pınarbaşı Profilo Servisi

Bualşıklar her evde ve iş yerinde sürekli olarak çıkmaktadır. Bulaşıkların elde yıkanması ise su ve zaman israfına sebep olmaktadır. Bulaşık makineleri belli miktardaki suyu bir makine dolusu bulaşığı yıkamak için kullanır. Bu da elde yıkamaya oranla çok daha az su harcanması anlamına gelmektedir. Profilo bulaşık makinesi servisi da bulaşıkların makine ile yıkanmasını önermektedir.

Eskiyen makinelerin değiştirilmesi ya da arızalarının giderilmesi için onarılması Profilo bulaşık makinesi servisinin teknik ekibi ile yapılmaktadır. Teknik ekip tüm modellerdeki bulaşık makineleri hakkında bilgi sahibidir ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Profesyonel teknik ekip iş güvenliği kurallarına uyarak, her adımı planlı bir şekilde atmaktadır.

Arıza durumlarında Pınarbaşı Profilo müşteri hizmetlerini arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydı teknik ekibin sizinle ilgilenmesi ve probleminizi çözüme kavuşturması için gereklidir. Aksi halde probleminiz çözümsüz kalacaktır. İzmir Profilo servisinin kalitesini sizlere ulaştıran Pınarbaşı Profilo servisi, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden kullanıcılarına hizmet sunmayı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmayı amaçlamaktadır.