İzmir Örnek Köy Profilo Servisi

Profilo Örnek Köy Teknik Servis, müşterilerine hem satış öncesi hem de satış sonrasında hizmet vermektedir. Profilo markalı ürünlerin onarım ve bakım işlemleri teknik servis tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Önemli olan kriter ise müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Bu nedenle teknik servis elemanları düzenli olarak eğitimlerden geçirilerek siz müşterilere hizmet vermektedir.

Beyaz eşya, klima ve kombi gibi ürünlere sahip olan Profilo Örnek Köy Teknik Servis, tüm modellere bakım ve onarım hizmeti sağlamaktadır. İzmir’de bulunan en iddialı ve profesyonel ekip ile çalışan Örnek Köy Profilo Servisi, her zaman kendini geliştirerek müşteriye verilen hizmet kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır.

Bazı bakım ve onarım durumlarında eskimiş parçaları yenileri ile değiştirmek gerekebilir. Böyle durumlarda ise mutlaka doğru marka ve modele ait orijinal yedek parçaların kullanılması gerekmektedir. Örnek Köy Profilo Servisi, sahip olduğunuz modele uygun olan parçanın teminini yaparak sizlere onarım hizmeti sunmaktadır. Bu yapılan bakım ve onarımlar ile kullandığınız makine eskisinden daha iyi çalışarak sizlere çok daha uzun süre hizmet verebilecektir.