İzmir Mavişehir Profilo Servisi

Evlerimizde ve iş yerlerinde birçok beyaz eşya ve ev aletlerine ihtiyacımız olmaktadır. Bunlar bizim uzun sürelerde yaptığımız işleri kısa sürelerde bitirdikleri ve zaman tasarrufu yaptıkları için artık her ortamda kendine yer bulmuştur. Özellikle bulaşık makineleri ve çamaşır makineleri sıklıkla kullandığımız makinelerin arasında gelmektedir.

Kullandıkça bu makinelerde arıza ya da aksaklıklar görülebilir. Bu durumda mutlaka Profilo Mavişehir teknik servisine başvurulmalıdır. Teknik servis hizmeti veren Mavişehir Profilo servisi, uzman ekibi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Profilo çamaşır makinesi servisi ve profilo bulaşık makinesi servisi ile senkronize olarak çalışan Mavişehir Profilo Servisi, onarım işlemlerinde orijinal Profilo yedek parçalarını kullanmaktadır.

Arıza ve bakım onarım işlemleri durumunda arıza giderilmesini talep etmek için 0232 224 84 75 numaralı Mavişehir Profilo müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz durumunda, sizlere randevu oluşturulacak ve en kısa sürede aradığınız hizmete ulaşmanız sağlanacaktır. Profilo servis telefonu müşterilerin diledikleri zaman ulaşabilmesi için 7 gün 24 saat ulaşıma açıktır.