İzmir Kurutma Makinesi Servisi

Beyaz eşyalar, evimizin demirbaşları görevini üstlenmektedir.  Beyaz eşya denince aklımıza çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve buzdolabı gelmektedir. Fakat son zamanlarda özellikle büyükşehirlerde, gökdelen tarzı plazalarda kalan ve balkonu dahi olmayan evlerde büyük bir ihtiyaç doğmuş ve çamaşır kurutma makineleri bu ihtiyaca cevap vermiştir. Çamaşır kurutma makinesi, çamaşır makinesi kadar ihtiyaç haline gelmiştir. Günümüzde hem çamaşır makinesi hem de kurutma makinesi bir arada üretilmektedir. Evlerde çok tercih edilmesinin sebebi, zamandan tasarruf sağlaması ve kurutma performansının tatmin edecek derecede olmasıdır. Bu yazımızda kadınların son zamanlardaki gözdesi olan çamaşır kurutma makinelerini inceleyeceğiz. Çamaşır kurutma makineleri hakkında yazılan bu yazımızda çamaşır kurutma makinesi arızalarından, en iyi çamaşır kurutma makinesinden ve İzmir ili çamaşır kurutma makinesi servisinden bahsedeceğiz…

kurutma makinesi arızaları
kurutma makinesi arızaları

Çamaşır Kurutma Makinesi Arızaları

Kurutma makinesi çamaşırları nemli çıkarıyor!

Çamaşır kurutma makinesinin çalışması sonlandığında çamaşırlarınız nemli çıkıyor olabilir.

Çamaşır türüne göre program kullanılmama, lif filtresinin gözeneklerinin tıkanması ve filtre çekmecesi tıkanması; bu sorunun nedenleri olabilir. Teknik servis çağırmanızda fayda olacaktır.

Kurutma makinesi programı yarıda kesiyor!

Çamaşır kurutma makinenizin programı, yarıda kesilmiş olabilir.

Bu sorunun temel nedenleri; yükleme kapağının açık kalması, elektrik kesintisi yaşanması olabilir. Sorunu çözemezseniz teknik servis çağırmalısınız.

Kurutma makinesi kapağından su sızdırıyor!

Çamaşır kurutma makineniz, kapağından su sızdırabilir.

Yükleme kapağı contasının yüzeylerini kirlenmiş veya bir şeyler dolanmış olabilir. Bu sorunu kendiniz halledebilirsiniz. Sorunu çözmeye çalıştınız, yine de olmadıysa teknik servis çağırmalısınız.

Kurutma makinesi filtre temizleme uyarısı veriyor!

Çamaşır kurutma makinenizin filtre temizleme uyarı sembolü yanıp yanıp sönüyor olabilir.

Filtre yuvasının lifle tıkanması sonucu, bu sorun oluşabilir. Bu sorunu kendiniz halledebilirsiniz. Sorunu çözmeye çalıştınız, yine de olmadıysa teknik servisten destek almalısınız.

Kurutma makinesi lambası yanmıyor!

Lambalı olan modellerde, çamaşır kurutma makinenizin içindeki aydınlatma lambası yanmıyor olabilir.

Çamaşır kurutma makinesinin açma / kapama düğmesinin açık konumda olmaması ve içerisindeki lambanın bozuk veya patlak olması bu sorunu oluşturur. Açma / kapama düğmesini açık konuma getirdikten sonra servisi çağırıp lambayı değiştirmesini istemelisiniz.

kurutma makinesi modelleri
kurutma makinesi modelleri

En İyi Çamaşır Kurutma Makinesi Markaları

Beyaz eşya ürünlerini seçerken bazı özelliklerine dikkat etmeliyiz. Kullanışlı olmalı, evinizin dekorasyonuna uyumlu olmalı ve teknik olarak özellikleri iyi olmalıdır. Bu önemli noktalara, çamaşır kurutma makineleri için performans ve hacim önemli noktaları da eklenmelidir. Çamaşır kurutma makineleri, 2 farklı çeşitte üretilmiştir. Bunlar, çamaşır kurutma makineleridir ve yıkamalı çamaşır kurutma makineleridir. Yıkamalı çamaşır kurutma makineleri, çamaşır kurutmanın yanı sıra yıkama özelliğine de sahip olan makinelerdir. Yıkamalı çamaşır kurutma makinelerine göre sadece kurutma özelliği olan çamaşır kurutma makineleri, daha üst düzey performans göstermektedir. Bu üstün performans yüzünden çamaşır kurutma makineleri, çamaşır kurutma makinelerine göre daha çok tercih edilmektedir. Çamaşır kurutma makinelerinin seçimi yapılırken program sayısına dikkat edilmelidir. Çok programlı olmasına özen gösterilmelidir. Bir başka dikkat edilmesi gereken özellik de çoğu ev hanımının baş belası olan ütüden ev hanımlarını kurtaracak olan kırışıklık gidermedir. Bu yüzden kırışık gideren bir çamaşır kurutma makinesi tercih edilmelidir.

Şimdide sizin için en iyi çamaşır makinesi markalarını sıraladık; Arçelik, Bosch, Siemens, Beko, Hoover şeklinde sıralayabiliriz. Diğer çamaşır makinesi markaları ise Vestel, Electrolux, Regal, Altus, LG, Candy, Grundig, Profilo, Samsung, Dogant, Klarstein vb. şeklinde sıralanabilir.

İzmir Kurutma Makinesi Servisi

En iyi çamaşır kurutma makinesi markalarını öğrendikten sonra seçimimizi yapmak için son kıstasımız, çamaşır kurutma makinesinin teknik servisinin bulunduğumuz bölgede bulunup bulunmamasıdır. İzmir bölgesinde aklınıza gelen neredeyse tüm çamaşır kurutma makinesi markalarının teknik servis hizmeti tek bir adreste toplanmıştır. İzmir, çamaşır kurutma makinesi servisi için geniş bir ağa sahiptir. Şimdi bu geniş ağ içerisinde bulunan çamaşır kurutma makinesi servislerini inceleyelim…

İzmir Bosch Servisi

Bosch Servisi
Bosch Servisi

Bosch, Almanya’da kurulmuş büyük bir elektronik firmasıdır. Özellikle dayanıklılığı ve verdiği motor garantisi, müşterilerinin ilgi odağı olmasının sebebidir. Bosch, özellikle otomotiv parçası sağlamada dünyanın ileri gelen firmalarındandır. Bosch marka çamaşır kurutma makinenizde çamaşırların nemli çıkma sorununu yaşadıysanız İzmir Bosch servisinden destek almanız faydanıza olacaktır.

 

İzmir Arçelik Servisi

Arçelik Servisi
Arçelik Servisi

Arçelik, Türkiye’de kurulmuş olan beyaz eşya ve teknoloji şirketidir. Dünya çapında da ün kazanmıştır. Arçelik, kaliteli çamaşır kurutma makineleri de üretmektedir. Arçelik marka çamaşır kurutma makineleriniz programı yarıda kesiyorsa İzmir Arçelik servisinden destek almalısınız.

İzmir Hoover Servisi

The Hoover Company, Amerika’da kurulmuş bir elektrikli süpürge şirketidir. Bunun dışında Hoover, Avrupa genelinde özellikle çamaşır kurutma makineleri ve çamaşır makineleri ile de tanınmıştır. Hoover marka çamaşır kurutma makineleriniz yükleme kapağından su akıtıyorsa İzmir Hoover servisinden destek almalısınız.

İzmir Siemens Servisi

Siemens Servisi
Siemens Servisi

Siemens, Avrupa’nın en büyük teknoloji holdingidir. Şirketin yönetim kadrosu, Almanya’nın Berlin ve Münih kentlerinde bulunmaktadır. Holding, uluslararası olarak alanda üç ana sektörde faaliyet göstermektedir: endüstri, enerji ve sağlık. Siemens marka çamaşır kurutma makinenizde filtre temizleme uyarı sembolünün yanıp sönmesi sorununu yaşadıysanız İzmir Siemens servisinden destek almanız faydanıza olacaktır.

 

İzmir Beko Servisi

izmir beko servisi
izmir beko servisi

Beko, Koç Holding kapsamında çalışan ve dünya çapında da etkinliği olan beyaz eşya ve elektronik markasıdır. Çamaşır kurutma makinesi üretimi de yapmaktadırlar. Beko markalı çamaşır kurutma makinelerinizde kurutma makinesinin içindeki lambanın yanmaması sorunu yaşadıysanız İzmir Beko servisine danışmalısınız.

 

Bu markalardan veya bu markaların dışında kalan markalardan (Vestel, Electrolux, Regal, Altus, LG, Candy, Grundig, Profilo, Samsung, Dogant, Klarstein vb.) herhangi birinin çamaşır makinesi ürünüyle sorun yaşarsanız teknik eğitim almış çamaşır makinesi servisini çağırmalısınız. Yukarıda bahsettiğimiz tüm markaların İzmir çamaşır makinesi servisine, aşağıda bulunan adres ve telefondan ulaşabilirsiniz:

Adres              : 4095 Sokak No:21 / a Karabağlar İZMİR

Telefon           : 0 (232) 224 84 75