İzmir Karataş Profilo Servisi

Klimalar yaz kış tüm evlerde kullanılan ve evin ısısını düzenlemek için başvurulan makinelerdendir. Kolay ayarlanabilir olmaları ve hızlı çalışmaları ile birçok insanın kullanım olarak tercih ettiği makinelerdendir. Kumandalarından ayarlanabilen klimalar kış ve yaz mevsimlerine göre ayarlara sahiptir ve kullanıcının istediği sıcaklık derecesine göre dışarıya hava üflemektedir.

Karataş Profilo klima servisi, doğru klima seçimi için müşterilerine yol göstermektedir. Kullanım alanının büyüklüğüne göre seçilmesi gereken klimalar farklı güçlerde motorlara sahiptir. Bu nedenle klima seçimi yapılırken mutlaka Profilo klima teknik servisinden danışmanlık alınmaktadır. Teknik servis elemanları sizlere en uygun ve en kaliteli olan klima modelinin seçiminde eşlik ederek en idealini bulmanız için yardımcı olacaktır.

Profilo Karataş teknik servis ekibi klima seçiminin yanı sıra kurulum hizmeti ile klimanızı kullanıma hazır hale getirecektir. Karataş Profilo müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz haline kurulum işlemleriniz ve bakım onarım işlemleriniz için randevu ayarlanacaktır. Randevunun oluşturulmasının ardından ise teknik servis ekibi sizlere ulaşarak gerekli onarım planını oluşturacaktır.