izmir hotpoint servisi

İzmir Hotpoint Beyaz Eşya ve Klima Servisi

Bu yazımızda İzmir Hotpoint beyaz eşya ve klima servisi konusunu inceleyeceğiz. Hotpoint, Amerikan ve Avrupa ev aletleri markasıdır. Hotpoint, 1911 yılında Kaliforniya’da kuruldu ve 1920 yılında İngiltere pazarına giriş yaptı. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga fırın, çamaşır kurutma makinelerini üretmesi ile ünlü olan firmanın buzdolabı fabrikası 2008 yılında kapanmıştır. 1960’lı yıllarda Birleşik Krallık’ta pazar lideriydi. İsveç’in Electrolux şirketinden sonra Avrupa’da 2. sırada idi. 2007 yılının başında Indesit; Hotpoint’i devraldı ve onu kendi tarihi markası Ariston Thermo ile birleştirdi. Bu sayede, Hotpoint Ariston olarak tanınmaya başlayan Hotpoint, şimdi Avrupa yapımı ürünler üzerinde bir marka olarak varlığını sürdürüyor. 2011’in sonundan itibaren Indesit; Avrupa çapında Hotpoint marka adını ortaya koydu ve Ariston ve Hotpoint Ariston isimlerini değiştirdi.

izmir hotpoint servisi
izmir hotpoint servisi

İzmir Hotpoint Servisi

Ekim 2014’te Indesit firmasının büyük bir kısmı Whirlpool Corporation tarafından satın alındı ve firma, Hotpoint-Ariston marka adını kullanmaya devam etti. Hotpoint firmasının ürün skalası; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve çamaşır kurutma makinesi olarak sıralanabilir. Hotpoint firması üretim alanında; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır kurutma makinesi gibi beyaz eşyaları, elektronik aletleri ve teknolojik cihazları üretmektedir. İzmir Hotpoint beyaz eşya ve klima servisi konusuna gelmeden önce Hotpoint markasının pazar ağından bahsedelim.

Hotpoint, kullanıcı için sunduğu son teknoloji klima cihazları ile tasarım konusunda üst düzey olarak üretilmiş beyaz eşya cihazları sayesinde hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük bir pazar ağına sahip olmuştur. Bu pazar ağının genişlemesinde; Hotpoint satış bayilerinin fazla olmasının ve satış sonrası Hotpoint servis hizmetlerinin nitelikli, kaliteli, çözüme odaklı ve profesyonel olmasının büyük bir etkisi vardır. Hotpoint firmasının Türkiye içinde yüzlerce satış bayisi bulunmaktadır. İzmir özelinde bile onun üzerinde satış noktası ile kendine düşen payı almıştır. Bu kadar çok satış noktasının bulunduğu İzmir’de; servis ve satış sonrası destek hizmetlerinin de yaygın olması doğal bir sonuçtur. İzmir Hotpoint servisi, satış sonrası teknik destek için size geniş bir hizmet ağı sunmaktadır. İzmir bulaşık makinesi tamiri, çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı servisi ve klima servisi için İzmir Hotpoint beyaz eşya ve klima servisinden destek almanız gerekir.

Karabağlar Hotpoint Servisi

karabağlar hotpoint servisi
karabağlar hotpoint servisi

Karabağlar Hotpoint beyaz eşya ve klima servisi, Karabağlar ilçesinde hizmet vermektedir. Karabağlar, ülkemiz büyük şehirlerinden olan İzmir’in Buca ilçesinin hemen ardından en fazla nüfusa sahip olan ilçesidir. Karabağlar ilçesinde yaşıyor ve Hotpoint markalı beyaz eşyalar kullanıyorsanız bakım için ve gerektiğinde destek için izmir hotpoint servisi ihtiyacınız olacaktır. Bazı sebeplerden dolayı arızalanan buzdolaplarınızdaki arızanın giderilmesi için hiç vakit kaybetmeden Karabağlar Hotpoint buzdolabı servisine başvurup buzdolabınızın tamirini ve bakımını yaptırmalısınız. Çamaşır makineleri, elde yıkanan çamaşırların el değmeden yüksek sıcaklıklarda yıkanarak sağlıklı bir şekilde temizlenmesini sağlayan cihazlardır. Çamaşır makineleriniz bazen kullanıcı kaynaklı durumlardan dolayı arıza kodu verebilir. Bu arızaların bazılarını kendiniz çözebileceğiniz gibi bazılarını da teknik servis yardımıyla çözmelisiniz. Teknik servis için de Karabağlar Hotpoint çamaşır makinesi servisine başvurmalısınız.

Bulaşık makinesi su almıyor olabilir. Böyle bir durum; makinenin takıldığı prizde enerji olmaması, kapı kilit dilinin anahtara basmıyor olması, kapı emniyet anahtarının arızalı olması, besleme kablosu ve fişinin arızalı olması, program aygıtının arızalı olması, su seviye anahtarının arızalı olması, elektrikli musluğun arızalı olması, su şebekesinde su olmaması veya su musluğunun kapalı olması, besleme hortumunun kırık veya tıkanmış olması, elektrikli musluk filtresi tıkalı olması ve alt hazneye su dolmuş olması sebepleriyle oluşabilir. Bu sorunları yaşamak istemiyorsanız Karabağlar Hotpoint bulaşık makinesi servisinden destek almalısınız.

Karşıyaka Hotpoint Servisi

Karşıyaka hotpoint servisi
Karşıyaka hotpoint servisi

İzmir hotpoint servisi, Karşıyaka ilçesinde hizmet vermektedir. Karşıyaka, İzmir’in en eski tarihe sahip ilçelerinden biridir. Karşıyaka ilçesinde yaşıyor ve Hotpoint markalı beyaz eşyalar kullanıyorsanız bakım için ve gerektiğinde destek almak için Karşıyaka Hotpoint teknik bakım ve servisine ihtiyacınız olacaktır. Çamaşır makineniz deterjan almıyor olabilir. Su basıncının düşük olması bu soruna yol açabilir. Çeşme açılarak suyun basıncı arttırılarak bu problem çözülebilir. Deterjan çekmecesinin klepesi kapalı olabilir. Klepe düzeltilerek sorun giderilebilir. Su giriş vanalarında arıza olabilir. Su giriş vanalarını kontrol edilerek sorun düzeltilebilir. Arızalı ise yenisi ile değiştirilir. Çamaşır makinelerinizde bu ve bunun gibi arızalar ile karşılaştığınızda Karşıyaka Hotpoint çamaşır makinesi servisinden destek almalısınız.

Buzdolapları, eskiden ilkel yöntemlerle saklanan yiyeceklerin şimdi düşük sıcaklıklarda muhafaza edilmesini sağlayan evimizin demirbaşlarındandır. Bu kadar önemli olan buzdolapları arasında Hotpoint markalı buzdolapları, alabileceğiniz en kaliteli buzdolaplarıdır. Aldığınız Hotpoint markalı buzdolaplarınız bazı sebeplerden arızalandığında başvuracağınız adres, Karşıyaka Hotpoint buzdolabı servisi olacaktır. Bulaşık makinesi su boşaltmıyor olabilir. Böyle bir durumda; pompa motorunun temizlenmesi, kolayca dönebilecek durumuna getirilmeli, pompa motorunun kontrol edilmesi, arızalı ise değiştirilmesi, su tahliye hortumunun uygun biçimde bağlanması, tahliye hortumunun kontrol edilmesi ve tıkanıklık varsa giderilmesi ile sorun çözülebilir. Hotpoint markalı bulaşık makinenizin bakımlarını yaptırmak için Karşıyaka Hotpoint bulaşık makinesi servisini çağırarak destek almalısınız.

Bornova Hotpoint Servisi

Bornova hotpoint servisi
Bornova hotpoint servisi

Bornova Hotpoint beyaz eşya ve klima servisi, Bornova ilçesinde hizmet vermektedir. Bornova; gelişmiş sanayisi, ulaşım ağlarına yakınlığı, İzmir otogarının ilçe sınırlarında bulunmasıyla İzmir’in en gelişmiş ilçelerindendir. Hotpoint markalı bozulmuş veya arızalanmış beyaz eşyalarınızı Bornova ilçesinde tamir ettirmek amacıyla servisini arıyorsanız izmir hotpoint servisi, Bornova Hotpoint bulaşık makinesi servisi ve Bornova Hotpoint buzdolabı servisi sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Buzdolabının altı karlama yapıyor olabilir. Buzdolabınızın altı karlama yapıyorsa bu sorun, düzgün çalışmadığının göstergesidir ve radyatörün görevini tam olarak yapmadığı anlamına gelir, radyatör temizlenerek bu problem çözülmüş olur. Bu duruma düşmemek için buzdolabınız arızalandığı anda Bornova Hotpoint buzdolabı servisini arayarak destek istemelisiniz.

Çamaşır makinesi, deterjan çekmecesinden su kaçırıyor olabilir. Giriş suyunun basıncı fazla olabilir, musluklar kısılarak makinenin giriş suyu basıncı düşürülmelidir. Taşıyıcı ayaklar dengeye getirilirse sorunun çözülmesine yardım etmiş olur. Deterjan çekmecesi, yuvasına iyi oturmuyor veya çekmecede çatlak olabilir. Çekmeceyi yerinden çıkarın. Etrafı ve yuvasını iyice temizleyin. Yerine takın. Çatlak çekmece tamir edilmeli veya değiştirilmelidir. Bu durumlarla karşılaştığınızda yapmanız gerek ilk şey, Bornova Hotpoint çamaşır makinesi servisini çağırmak olacaktır. Bulaşık makinesi devamlı su alıyor olabilir. Böyle bir durumda; su seviye anahtarının kontrol edilmesi, arızalı ise değiştirilmesi, elektrikli musluğun kontrol edilmesi, arızalı ise değiştirilmesi gerekir. Önce hortum kontrol edilir. Delikse yenisi ile değiştirilir. Böyle bir durumda Bornova Hotpoint bulaşık makinesi servisi destek sağlamaktadır.

İzmir Hotpoint Servisi Telefon Numarası

İzmir hotpoint servis telefonu
İzmir hotpoint servis telefonu

Beyaz eşyaları; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve çamaşır kurutma makinesi olarak sıralayabiliriz. Beyaz eşyalarımızın bakımı ve tamiri için İzmir Hotpoint servisi telefon numarası kesinlikle evimizde bulunmalıdır. Çamaşır makinelerimiz, sallanarak çalışabilir; bulaşık makinelerimiz, bulaşıkları tam kurutamaz, sulu bırakabilir; buzdolaplarımız, aşırı ses çıkararak yiyecek ve içeceklerimizin taze kalması konusunda bizi tereddüte itiyor olabilir. İzmir Hotpoint buzdolabı tamiri, Hotpoint çamaşır makinesi teknik desteği, İzmir Hotpoint bulaşık makinesi bozulması durumlarında teknik destek almanız faydanıza olacaktır. Ayrıca her arızalandıklarında sorunu kendiniz çözemiyorsanız servis çağırmalısınız. Teknik servis için telefon numarası aşağıdadır.

İzmir Hotpoint servisi telefon numarası: 0 (232) 224 84 75