İzmir Harmandalı Profilo Servisi

Klimalar ve kombiler en büyük ihtiyaçlarımızdan biri olan ısınma konusunda büyük görevler üstlenmektedir. Klima daha çok bir odaya odaklanırken, kombiler tüm alanın ısıtılmasında etkili olmaktadır. Profesyonel klima ve kombiler ise daha çok toplu alanlarda kullanılmaktadır. Ancak hepsinin çalışma prensibi aynıdır. Bakım ve onarım işlemlerini ise teknik servisler yapmaktadır.

İzmir Profilo kombi arızası durumlarında Profilo Harmandalı teknik servisi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kombilerin ayarlamaları kaloriferle ile senkronize bir şekilde yapılmaktadır. Bu da mutlaka bir uzmanın çalışmasını gerektirmektedir. İzmir Profilo servisi uzman elemanları ile kombi konusunda gereken satış öncesi ve sonrası hizmeti kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

Kombi ile ilgili hizmet almak için Harmandalı Profilo telefon numarası olan 0232 224 84 75’i arayarak ihtiyacınız olan hizmeti için randevu alabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ekibi sizlere uygun olan saatte randevu ayarlayacaktır. Harmandalı Profilo müşteri hizmetleri randevuların yanı sıra dilek ve şikayetleriniz hakkında da sizlere yardımcı olmaktadır. Aklınıza takılan her konuda müşteri hizmetlerimiz sizlerin yanında olacak ve sorunun çözümü için çalışacaktır.