İzmir Egekent 2 Altus Servisi

Yerli markamız olan Arçelik’in alt markası Altus yenilenen ürün yelpazesi ile kullanıcıların hem ceplerini yakmıyor hem de üstün enerji tasarrufu ile yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Kompakt ve basit tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlayan Altus marka ürünler, evlerinize yeni bir renk getiriyor.

Bizler Egekent 2 Altus servisi olarak her türlü sorununuza yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. İster bir arızanız olsun ister bilgi almak isteyin bizlere 0232 224 84 75’i arayarak ulaşabilirsiniz. Hem de yedi gün yirmi dört saat arayabilirsiniz. Deneyimli müşteri hizmetleri ekibimiz yardım etmekten çok büyük memnuniyet duyuyorlar. Her cihazda son derece bilgili olan çalışanlarımıza cihazlarımız hakkında her türlü soruyu yöneltebilirsiniz.

Olası bir arıza durumunda 0232 224 84 75’i arayarak arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz arıza kaydına göre daha sonrasında teknik servis personelimize gerekli bilgiler iletilerek sizlere yönledirileceklerdir. Almış oldukları bilgiler doğrultusunda karşılaşacakları sorunu önceden bilen ekibimiz gerekli alet ve yedek parçalar ile yanınıza gelerek arızanızı en kısa sürede gidereceklerdir.