İzmir Cumhuriyet Mahallesi Veissmann Servisi

Türkiye’de, Manisa’da üretilen Veissmann kombileri evlerimizi ısıtmaya devam ediyor. Son teknoloji kombilerle yerli üretimin buluşması sonucu hanelere cep dostu fiyatlar ile monte edilen Veissmann kombiler piyasanın yeni gözdeleri konumunda. Aynı zamanda evlerde oluşan kötü kombi görüntülerine de şık tasarımıyla son veren Veissmann her yönden pazarda kendine oldukça sağlam bir yer edinmiş durumda.
Bu muhteşem yerli üretim kombileri almanız durumunda sizler için ücretsiz olarak montajlarını yapıyoruz. Ekiplerimiz büyük bir özveri ile çalışmaktadır. İşlerinde bir numara olan ekiplerimiz işe girebilmek için zorlu testlere girmek zorundalardır. Testlerin yanında Veissmann tarafından verilen eğitimlere katılarak tam başarı puanıyla geçmişlerdir.
Olası bir arıza durumnda bizlere 0232 224 84 75’i arayarak 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz sizlerin sorunları doğrultusunda arıza tespiti yaparak saha ekibimizi bilgilendireceklerdir. Tam donanımlı servis araçlarımız sayesinde kombilerinizi söküp götürmek yerine yerinde kusursuz bir biçimde tamir edebilmekteyiz. Tek isteğimiz sizlerin sıcacık evlerinizde rahatça oturabilmeniz. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.