İzmir Cumhuriyet Mahallesi Vaillant Kombi Servisi

Dünya genelinde altmıştan fazla ülkede kullanılan ve 30 milyonu aşkın hanede bulunan Vaillant kombide adeta bir dünya markası konumunda. Kusursuz tasarımıyla dikkat çekmeyen Vaillant evlerinizdeki kötü görüntüye son veriyor. Uzun süreli garantisi de tercih edilmesinin bir diğer sebebi. Kombinin mucidi olarak bilinen Vaillant, kombi de her geçen gün kendini daha da geliştiriyor.
Her geçen gün kendini geliştiren Vaillant ürünlerine ayak uydurabilmek için bizler Cumhuriyet mahllesi Vaillant çalışanları olarak bizlerde güncel eğitimlerden geçiyoruz. Eğitimlerini başıyla geçemeyen çalışanımız şu güne kadar hiç olmadı hepsine güvenimiz tam. Çalışanlarımızın hali hazırda onlarca sertifikası bulunmakta ve her geçen gün bunlara yenilerini ekliyorlar.
Olası bir arıza durumunda bizlere 0232 224 84 75’i arayarak ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizle yapacağınız görüşmeler doğrultusunda oluşturacağınız arıza kaydı sonrasında saha ekibimize cihaz bilgisi arıza sebebi gibi bilgiler aktarılacak olup ekibimiz gün içerisinde sizlere ulaşacaklardır. Sorununuzun boyutuna göre en geç 48 saat içerisinde sorununuzun giderileceğinden emin olabilirsiniz.