İzmir Cumhuriyet Mahallesi Profilo Servisi

Çamaşır ve bulaşık makineleri evlerimizde en çok kullanılan iki temel eşyadır. Yeni bir eve taşındığımızda ilk aldığımız eşyalar arasında beyaz eşyalar gelmektedir. Beyaz eşya satın alırken dikkat edilmesi gereken ise kalitesidir. Profilo her zaman kalitesli üretim yapmakta ve bunun yanı sıra kullanıcılarının ekonomik durumlarını da düşünmektedir.
Her şehirde bayisi bulunan Profilo’nun İzmir ayağı ise Profilo Cumhuriyet Mahallesi teknik servisidir. Teknik servis satış sonrası verilen hizmetlerde kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Tüm ev eşyaları için hizmet veren Cumhuriyet Mahallesi Profilo servisi, 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri ile ulaşılabilirdir. 0232 224 84 75 ise Cumhuriyet Mahallesi Profilo telefon numarasıdır.
İzmir Profilo servisi arasında en iyilerden olan Cumhuriyet Mahallesi Profilo, teknik servis elemanlarını işe almadan önce sağlık kontrollerinden ve eğitimlerden geçirmektedir. Bu eğitimleri tamamlayan elemanlar daha sonra Profilo Cumhuriyet Mahallesi teknik servis ekibine katılırlar ve müşterilere hizmet vermek için çalışmalara başlarlar. Profilo kalitesini sizlere ulaştırmayı amaçlayan Cumhuriyet Mahallesi Profilo servisi her gün kendini geliştirmektedir.