İzmir Cumhuriyet Mahallesi Bosch Servisi

Yıllardır ev eşyalarındaki değişmeyen bir numaralı üretici konumunda bulunan Bosch gelişen teknolojisi ile listelerdeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Gelişen teknolojiyle birlikte akıllı telefon tablet ve bilgisayarlar ile uyumlu cihazlar üreten Bosch ev teknolojisini adeta yeni bir boyuta taşıyor.
Biz Cumhuriyet mahallesi Bosch servisi olarak sizlere her konuda yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Her türlü yorum ve şikayetinizi bizleri 0232 224 84 75 numaralı telefonumuzu arayarak iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Bizleri 0232 224 84 75 numaralı telefonumuzdan arayarak da bilgi alabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz.
Teknik ekiplerimiz arıza kaydının oluşturulması halinde en kısa sürede sizlere ulaşarak arızanızın giderilmesini sağlayacaktır. Üstün alman kalitesinde olan Bosch ürünlerinin onarımında görev alan teknik ekip eğitimlerini Almanya’da almış olup hepsi sertifikalı çalışanlardır. Hepsi işlerinde uzman kişilerden oluşan deneyimli teknik ekibimiz en geç 48 saat içerisinde cihazınızın arızası giderilmiş bir şekilde sizlere ulaştıracaklardır.