İzmir Cumhuriyet Mahallesi Arçelik Servisi

Üstün teknolojisi ve şık tasarımıyla evinize yenilikler getiren Arçelik marka ürünlerin vazgeçilmez servisi olan biz Cumhuriyet Mahallesi Arçelik servisi olarak güncellenen kadromuz ile sizlere her daim hizmet vermeye hazırız. Değişen teknoloji yenilenen ürünlerin yanı sıra biz de güncellenen eğitimler ile çalışanlarımızı güncen teknolojiyle bire bir seviyede tutuyoruz.
Son yıllarda gelişen mobil ağlar alt yapısı ile birlikte gelişen beyaz eşyalar da birbirleri ile iletişime geçiyor neredeyse artık evleriniz kendi kendini yönetiyor. Aldığınız her hangi bir ürünün kurulumunu sizler için ücretsiz yapıyoruz ve hali hazırda evinizde bulunan diğer yeni teknoloji cihazlarla entegrasyonunu da hiçbir ücret almadan sizler için gerçekleştiriyoruz.
Kullandığınız cihazların bozulması durumunda 0232 224 84 75’yi arayarak müşteri hizmetlerimize arıza kaydı oluşturduğunuzda, en geç 24 saat içinde gelip cihazınızı onarıyoruz. Büyük bir sorun var ise en geç 48 saat içerisinde sizler tamir olmuş bir şekilde geri getiriyoruz. Biz sizlere hizmet etmeyi çok seviyoruz. Birinci önceliğimiz sizlerin memnuniyeti.