İzmir Cumhuriyet Mahallesi Altus Servisi

Yerli markamız olan Arçelik’in alt markası Altus yenilenen ürün yelpazesi ile kullanıcıların hem ceplerini yakmıyor hem de üstün enerji tasarrufu ile yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Kompakt ve basit tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlayan Altus marka ürünler, evlerinize yeni bir renk getiriyor.
Biz Cumhuriyet Mahallesi Altus servisini 0232 224 84 75’i arayarak 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Her konuda sizlere yardımcı olmaya hazırız gerek ürünlerimiz hakkında bilgi almak olsun, gerek teknik destek olsun gerek ise arıza kaydı oluşturmak. Deneyimli müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere her konuda en kısa sürede yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyacaktır. Bizim önceliğimiz sizlerin memnuniyeti.
Kullandığınız bir cihazda arızanın ne olursa olsun arıza kaydınızı oluşturduktan sonra teknik servis ekibimiz en geç 24 saat içinde sizlere ulaşacaktır. Sorun kısa sürede halledebilir bir sorun olması durumunda ekibimiz gün içerisinde sorununuzu giderecektir. Büyük sorunlar için de ekibimiz canla başla çalışarak en geç 48 saat içerisinde cihazınızı onarılmış bir şekilde sizlere geri teslim edecektir.