İzmir Balatcık Siemens Servisi

Öncü alman teknolojisiyle donatılmış Siemens ürünler kullanıcının hem gözüne hem de cebine hitap ediyor. Birbirinden şık tasarımlarıyla evleri süsleyen beyaz eşyalar aynı zamanda en son geliştirilmiş Alman teknolojisine de sahip. Kullanımı kolay ve bir o kadar da pratik olan Siemens ankastre ürünleri ise şık tasarımlarıyla mutfağınızı en sevdiğiniz odanız haline getiriyor. Şık teknolojik ve modern oluşlarının yanı sıra sınıflarında en iyi enerji tasarrufu yapan Siemens ürünlerinizin doktoru olan Balatcık Siemens servis olarak daima sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.
Aldığınız ürünlerin kurulumunu teknik ekibimiz yapmakta olup sizlere isteğiniz doğrultusunda hiçbir ücret talep etmeden almış olduğunuz ürünü en ince detayına en kullanışlı özelliğine kadar seve seve anlatacaklardır. İşlerinde uzman eğitimli çalışanlarımız özel olarak Almanya’da eğitim almış olup sizlere güler yüzle hizmet edeceklerdir.
Herhangi bir arıza durumunda 0232 224 84 75’i arayarak müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz arıza kaydınızı oluşturduktan sonra teknik ekibimiz en geç 24 saat içerisinde sizlere ulaşacaktır.