İzmir Balatcık Bosch servisi

Üstün Alman teknolojisine sahip Bosch ürünleri evinize teknoloji getirirken aynı zamanda da evinize şıklık getiriyor. Çeşitli renk skalası ile evinizde eşyalarla kombinleyebileceğiniz modellerin yanı sıra evdeki diğer eşyalar ile uyumlu çalışan akıllı ev aletleri de Bosch envanterinde yerini aldı. Balatcık Bosch yetkili servisi olarak yıllardır Bosch kullanıcılarına hizmet vermekteyiz.
Gelişen ve güncellenen ürünler ile birlikte çalışanlarımız da gelişip güncel eğitimleri almaktalar. Müşteri hizmetlerimizi 7/24 arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir, mevcut ürünlerinizin kullanma detaylarını öğrenebilir veya yaşadığınız bir sorun hakkında müşteri hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır.
Yaşadığınız sorun sizler tarafından giderilebilecek bir sorun olması halinde sizlere izlemeniz gereken gerekli adımları iletecektir müşteri hizmetleri çalışanlarımız. Daha büyük bir sorun ya da arıza durumunda müşteri hizmetleri çalışanlarımız sorun hakkında sizlere birkaç soru yönelterek sorunun ne olduğunu anlayacak saha ekiplerimize gerekli bilgiyi verecektir. Daha sonrasında teknik servis ekibimiz gün içerisinde sizlere ulaşarak sorunu öncellikli olarak yerinde çözmeyi deneyecek eğer sorun daha büyük bir sorun ise ürünü sizlerden alarak teknik servisimize getirip tamire başlayacaklardır. Ürünlerinizi en geç 3 iş günü içerisinde sizlere geri teslim ediyoruz.