İzmir Ataşehir Profilo Servisi

Profilo Servisi

Beyaz eşya kullanımı her evde olmaktadır. Ataşehir Profilo servisi beyaz eşyaların hem satış hemde servis işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu makineler günlük olarak çalıştıkları için bir süre sonra arıza ile karşılaşabilmektedirler. Bu arızalar ise mutlaka bir yetkili teknik servis tarafından onarılmalıdır. Ataşehir beyaz eşya servisi bu arızaların çözümü için müşterilerine hizmet sunmaktadır.
Teknik servis ekibi her model beyaz eşya için bilgilidir ve onarım işlemlerini olaylıkla halledebilecek donanıma sahiptir. Klima ve kombilere de teknik servis hizmeti veren Ataşehir beyaz eşya servisi alanında uzman kişiler ile çalışarak müşterilere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bu da düzenli eğitim alan bir çalışan kadrosuna sahip olması anlamına gelmektedir.
Ataşehir Profilo servis adresi, İzmir’in her bölgesine hizmet vermektedir. Geniş teknik servis ağı ile her arıza için ulşabileceğiniz Profilo Ataşehir teknik servisine 0232 224 84 75 nolu Ataşehir Profilo telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Randevunuzu oluşturan müşteri temsilcilerimiz teknik servis ekibini sizlere yönlendirerek arızanızın çözümü için gerekli işlemleri başlatacaktır.