Hatay Bosch Kombi Servisi

Ülkemizde kullanılmaya başlanılan doğalgaz sonrasında kombi kullanımı da oldukça yayılmıştır. Büyük şehirlerde başlayan doğalgaz kullanımı son zamanlarda tüm ülkemizde yaygın olarak görülmeye başlamıştır. Hatay Bosch Kombi Servisi olarak bir çok markanın bir çok model kombi çeşidinin olduğunu söyleyebiliriz. Kombilerin modellerinin bir birinden değişiklik göstermesi kombilerin her alana göre farklı sistemlerle üretildiğini de bizlere göstermektedir. Kombi kullanımı mutlaka dikkatli yapılması gereklidir. Kombilerin sistemi diğer beyaz eşyalara benzemediğinden kombi bakımları çok daha sık yaptırılması gereklidir. Kombi arızaları oluştuğunda uzman servis elemanlarından mutlaka hizmet alınması gereklidir. Bilinçsiz olarak yapılan kombi bakımları ve tamirleri kombilerin çok daha yüksek maliyetli arızalar ile karşı karşıya kalmalarına neden olabilir. Daha yüksek maliyetli arızalar ile karşı karşıya kalmasının dışında bu cihazların tehlikeli arızalara da neden olduğu gözlemlenebilir.

Ne Zaman Servis Çağırmalı?

Kombi çalışıyor fakat ısıtmıyor arızası, kombi hiçbir şekilde çalışmıyor, kombi pilotu yanmıyor, kombi pilotu patlamalı yanıyor arızası, kombi çalışıyor fakat sıcak su musluklardan gelmiyor, kombi su akıtıyor arızası, kombi ateşleme yapmıyor, kombi yanarken kombi içinden patlama sesi geliyor, kombi düğme arızaları oluştuğunda mutlaka servis çağırılması gereklidir. Kombi arızalarının oluşması sonrasında yapılan yanlış tamir işlemleri kombilerin çok daha fazla arızalanmasına sebep olabilirken, kombilerin arızalarının giderilme işlemleri kesinlikle bilinçsiz bir şekilde yapılmamalıdır. Hatay Bosch Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Bizlere ulaşmak için telefon numaralarımızdan arayabilir, mail adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Arızaları

Kombiden sıcak su gelmemesi, kombinin çok sesli çalışması, kombinin su kaçırması, kombiye bağlı olarak çalışan radyatörlerin üstünün sıcak altının soğuk olması, sıcak su açıldığında kombinin kalorifer peteklerini ısıtması, kombinin patlamalı yanması, kombinin çalışmasına rağmen kalorifer peteklerini ısıtmaması gibi arızalar kombilerde sıklıkla görülen arızalardır. Hatay Bosch Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için kombi bakım ve kombi onarım hizmeti vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Kombi bakım ve onarım hizmeti almak için telefon numaralarımızdan da bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

TIKLA ARA!