Güzelbahçe Protherm Kombi Servisi

Güzelbahçe Protherm kombi servisi firmamız günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biri olan kombilerle ilgili her türlü hizmeti vermektedir. Kombiler bulunduğumuz evi, işyerini, okulu veya diğer yaşam alanlarını ısıtarak daha da yaşanılabilir hale getirmektedir. Bu nedenle uzman kadrolar tarafından kurulmalı, bakımı yapılmalı ve bozulduysa tamiri yapılmalıdır. Güzelbahçe Protherm teknik servisi tüm bu kurulum, tamir ve bakım süreçlerinde en güncel tekniklerle hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ve güler yüzlü çalışan kadromuz ile birlikte firmamızın alanında uzman yetkili teknik ekibi kombilerinizin her tür probleminde üst düzey işçilik sağlar ve kombinizin daha uzun ömürlü olmasına neden olur. Eğer siz de kombinizi güvenilir bir firmaya teslim etmek isterseniz İzmir Protherm kombi tamiri tüm kombi işlemlerinizde elinden gelen tüm yardımı yapacaktır.

Güzelbahçe Protherm Servisi

Kombi Bakımında ve Tamirinde Hangi İşlemler Yapılıyor?

Kombi bakımında hangi işlemlerin yapıldığını birçok kişi merak etmektedir. Her sene düzenli olarak yapılması gereken kombi bakımları, cihazın verimli bir şekilde uzun süre çalışması bakımından oldukça yararlıdır.  Güzelbahçe Protherm kombi servisi kombi arızaları konusunda bilgi ve deneyim sahibidir.   Bu deneyimine dayanarak kombinizde ortaya çıkan arızaları tespit eder. Güzelbahçe Protherm kombi tamiri sürecinde cihazınızda meydana gelen arızaların onarımı için en uygun yöntem belirlenir. Bu yönteme tamir ve bakım sürecinin sonuna kadar uyulur. İhtiyaç halinde yeni parçalarla tamiri mümkün olmayan parçalar değiştirilir. İzmir Protherm kombi servisi kombi arızalarını tamir ettiğinde veya kombinize periyodik bakım uyguladığında, kombinizin ilk alındığı gün gibi çalışmasını sağlar. Böylece yaşadığınız yerlerin ortam sıcaklığını azami derecede kontrol edebilirsiniz. Firmamız için önemli olan sizin sağlığınızdır.

Güzelbahçe Protherm Kombi Servisi

Güzelbahçe Protherm kombi servisi kombilerin verimli bir şekilde çalışması için hizmet vermekteyiz. Peki verimli bir şekilde çalışma nasıl olur? Kombilerin içindeki su boşaltıldıktan sonra genleşme tankının hava basıncı ölçülür. Hava basıncı 0,75 barın altındaysa pompa yardımıyla hava takviye edilir. Ölçme işleminden sonra kalorifer filtreleri sökülür. Bu filtrelerin temiz olması, verimli ve etkin kombi performansı açısından büyük önem taşımaktadır. Uzman kadromuz bu şekilde adım adım işlem uygulayarak, kombinizin tamamının yeni alınmış gibi olmasını sağlar.

Güzelbahçe Protherm Kombi Servisi İletişim

Kombinizin kurulumunu yapmak, kombinizin bakımını yaptırmak veya kombinizin bozulan kısmının veya tamamının onarılmasını sağlamak istiyorsanız 0232 224 84 75 numaralı telefonu kullanarak müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. İzmir Protherm kombi tamiri servisimiz, uygun olduğu en yakın zamanda kombinizin tamir ve bakım sürecini başlatacaktır. Daha fazla bilgi almak için web sitemize koyduğumuz içerikleri takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir