Güzelbahçe Bosch Kombi Servisi

Güzelbahçe Bosch kombi servisi firmamız günümüzde kullanılması elzem olan ve kaliteli yaşam için en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden biri olan kombilerle ilgili her türlü hizmeti vermektedir. Kombi kurulumu, kombi onarımı ve kombi bakımı ile ilgili hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayabilirsiniz. Firmamız tarafından da önerildiği üzere kombinizin sağlıklı çalışması amacıyla kombi bakımınızı aksatmamanız gerekmektedir. Bu kombi bakımı genellikle periyodik olarak yapılmaktadır. Bu periyodik dönemlerin kaç ay olduğunu soracak olursanız, 6 ve 12 ayda bir şeklinde değişik hesaplamalarla karşılaşırsınız.  Yaptırdığınız periyodik bakım, kombinizde büyük hasarların gözükmesine engel olmaktadır. Dolayısıyla bir kombi ücretinin çok yüksek olduğu günümüzde, çok daha cüzi bir miktar ödeyerek bakım yaptırmak çok daha mantıklı gözükmektedir. Oluşabilecek her türlü kombi hasarını engellemek ve oluşan hasarları tamir etmek gibi bir amacınız varsa Güzelbahçe Bosch teknik servisi size her türlü profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Firmamız için en önemli değer, müşteri memnuniyetidir. Firmamızın alanında uzman, bilgi ve tecrübe sahibi yetkili teknik ekibi ile kombilerinizde meydana gelen tüm hasarlara karşı profesyonel destek sağlıyoruz. Eğer siz de kombinizi alanında güvenilir ve müşteri odaklı çalışan bir firmaya teslim etmek ve hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız İzmir Bosch kombi tamiri her zaman yanınızdadır.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamızın faaliyette bulunduğu sektöre yönelik oluşturduğu kurumsal politikaları, müşterilerimizin ihtiyaçları, istekleri ve memnuniyetlerine yönelik planlar ile oluşturmuştur.  Güzelbahçe Bosch kombi servisi tarafından yapılan her işlem için ilk göz önünde bulundurulan şey, teknik bilgi ve tecrübenin müşteriye var gücüyle sunulmasıdır.  Güzelbahçe Bosch kombi tamiri teknik servis ekibi, kombi hasarının tespitinden bakımına, tamirinden onarımına tüm sahip olduğu desteği aktaracaktır. Cihazınızın ihtiyacı olması durumunda parça değişikliği yapılması gerekebilmektedir. İzmir Bosch kombi servisi kombinizi size geri teslim ettiğinde, kombinin ilk günkü hali ile arasında fark göremeyeceksiniz.

Kombi Tamiri

Güzelbahçe Bosch kombi servisi olarak her türlü kombi tamiriniz için hizmet vermekteyiz. Kombi tamir yapılırken en önemli adım hasar tespitinin doğru yapılmasıdır.  Hasar tespiti yapıldıktan sonra buna yönelik gerekirse ek parça takılır.  Tabii ki ek parça takılması gerekmeyen durumlar da söz konusu olabilir. Ek parça gerektirmeyen durumlarda tespit edilen hasar yönelik onarım çalışması yapılmaktadır. Sizler için en iyi tamir hizmetini vereceğimizi garanti etmekteyiz.

İletişim

Firmamız uzun süredir sunduğu kaliteli hizmet ve kurumsal değerleri ön plana koyan çalışma modelinin yanında çağrı merkezine de ayrı bir önem vermektedir. Çünkü çağrı merkezi, müşterinin dinlendiği, sorunlarının çözüldüğü ve bilgilendirildiği bir konuma işaret eder. Dolayısıyla İzmir Bosch kombi tamiri öncesinde ve sonrasında gönül rahatlığıyla bizi seçebileceğinizi gösterir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir