Gaziemir Buderus Kombi Servisi

Gaziemir Buderus Kombi Servisiolarak kombinize kurulum, bakım, onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz. Yaz veya kış ayları içinde düşen hava sıcaklıkları ve soğuk rüzgârlar ile birlikte yoğun bir şekilde kullandığımız kombilerimizin bozulması hayat kalitemizi düşürmektedir. Çünkü kombiler sayesinde konfor ihtiyacımızı giderebiliyoruz. Ancak kombiler bozulduğunda ateş ile ısınma imkânımız yoktur. Yapabileceğimiz tek şey soba ile ısınmaktır. Gaziemir Buderus teknik servisikombi tamiri ve bakımı konusunda standartların çok üstünde hizmet kalitesi sunarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Kombiler günlük hayatımızda rahat yaşayabileceğimiz ortamları oluşturur. Bu nedenle kombi, kurulum, bakım ve tamir işlemleri müşterinin konforuna önem veren, sektörde liderliğini kanıtlamış, güvenilir ve birikimi olan bir yetkili teknik ekip tarafından yapılmalıdır. Kombinizin işlemlerinin çok kısa bir sürede yaptırılmasını arzuluyorsanız, İzmir Buderus kombi tamiri tüm uzman kadrosuyla arzunuzu yerine getirecektir.

Gaziemir Buderus Servisi

Kombilerin belirli dönemlerde iç temizliğinin yapılması ve bozulan parçalarının onarılması gerekmektedir. Gaziemir Buderus Kombi Servisi kombi tamiri ve bakımı konusunda etkili çözümler üreterek kombinizin en az sorun ve en düşük maliyetle çalışmasını sağlamaktadır.

Gaziemir Buderuskombi tamiri sürecinizde istek ve ihtiyaca göre bir yol planı çizilir. Sonrasında kombi sıcak su ve petek radyatörleri test edilir. Test aşaması sonrasında yetkililerimiz tarafından kombinizin içi açılır. İzmir Buderus Kombi Servisi ekibi, arızalı parçaları kısa sürede tespit ederek kombinin hayati fonksiyonları hakkında bilgi verir. Müşteri onayından sonra tamir edilebilecek parçalar tamir edilir; tamir edilemeyen parçalar ise yenileri ile değiştirilir.

Gaziemir Kombi Servisi

Gaziemir Buderus Kombi Servisi standart bakım işlemleri genel olarak şu işlemlerden oluşmaktadır: Kombinin sıcak su ve kalorifer yanma durumu, cihazın su sızdırmazlık kontrolü, tozlanma kontrolü, yanma odası brülörü temizliği, kombinin elektrik aksamının kontrolü, baca fanı kontrolü ve temizliği, genleşme tankı kontrolü ve bar basınç seviyesi ayarlaması. Ayrıca kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenmektedir. Bu işlemler haricinde herhangi bir bakım işleminin yapılmasına karar verilebilir.

Gaziemir Buderus Kombi Servisi

Uzun kış gecelerinde ve soğuk yaz gecelerinde en çok aranan şey sıcak bir yuvadır. Günümüzde yuvalarımızı yaşanılabilecek sıcaklıkta tutmayı başaran cihaz, kombilerdir. Kombilerimizin konforlu bir yaşam için önemi yadsınamaz. Bu nedenle her zaman en yüksek performansta çalışması beklenir. Gaziemir Buderus kombi tamiri müşteri temsilcisi ile iletişim kurarak kombi kurulumu, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz verilebilecek en yakın tarihe bir randevu ayarlayabilecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir