Gaziemir Bosch Kombi Servisi

Elektronik cihazların tümünde görüldüğü gibi kış aylarının baş tacı olarak kullanmış olduğumuz kombilerde de teknik arızaların görülmesi muhtemeldir. Kombi kullanımı dikkatli yapıldığında arızaların bir müddet görülmediği gözlemlenebilse de kombilerin sıklıkla arızalanmaması için her yıl düzenli olarak bakımlarının yapılması önemlidir. Kombileri arızalı gibi gösterebilen birkaç neden kombilerin kullanıcıları tarafından ayarlanması sonrasında kullanıma devam edilmesini sağlayabilir. Gaziemir Bosch Kombi Servisi olarak bu yanlış kullanımların nasıl düzeltileceğini bu yazımızın içeriğinde belirtelim. Kombiler elektrik su ve gaz ile çalışmaktadır. Kombilerde yeteri kadar su olmadığında kombilerin su basıncının düştüğü ve kombinin çalışmadığı gözlemlenebilir. Bir diğer kombi çalışmama nedeni ise kombinin sigortasının atmış olmasıdır. Kombinin gaz kaynağı olan vananın kapalı olması, kombinin yaz kış ayarının yanlış yapılması da kombinin çalışmamasına neden olarak gösterilebilir. Yaz kış ayarı kolay bir şekilde kombi kullanıcıları tarafından yapılabilmektedir.

Kombi Bakım Servisi

Gaziemir Bosch Kombi Servisi olarak kombi bakımlarınız tarafımızca yapılmaktadır. Kombi tamirlerinde olduğu gibi, kesinlikle kombi bakımları da mutlaka uzman bir servis elemanı tarafından arıza tespiti yapılarak tamir edilmelidir. Aksi takdirde su elektrik ve gaz ile çalışma sistemi oluşturulmuş kombilerin arıza giderme işlemleri bilinçsiz bir şekilde yapıldığında tehlikeli kazalara neden olabileceği gözlemlenebilir. Kombi tamir ve bakım servisi olarak bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Tüm yapmış olduğumuz tamir ve bakım hizmetlerimiz garanti kapsamı altında değerlendirilmektedir.

Kombi Arızaları Tehlikelidir

Gaz su ve elektrik ile çalışan kombilerin arızaları diğer beyaz eşyalara göre çok daha fazla tehlikelidir. Tehlikeli arızaların oluşmaması için kombiler dikkatli kullanılmalı ve aralıklı süreçlerde mutlaka bakımlarının yapılması gereklidir. Kombi arızalarından en fazla arızanın tehlikeli olmasın neden cihaz içerisinde gaz kaçaklarının oluşabilmesidir. Gaz sensorunun çalışmaması gaz kaçaklarına neden olabilir. Bilinçsiz olarak yapılan kombi arıza giderme işlemleri veya kombi bakımları sırasında kombi bakım ve onarımını yapan kişi yapması gereken adımları eğer bilmiyorsa tehlikeli patlamalar ile karşı karşıya kalabilir. Gaziemir Bosch Kombi Servisi olarak İzmir merkez ve çevre ilçelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir