Gaziemir Ariston Kombi Servisi

Ariston sektörde adını duyurmuş ve uzun yıllardır hizmet veren bir markadır. Marka birçok konuda olduğu gibi kombi konusunda da başarılı çalışmaları ortaya çıkarmıştır. Özellikle kombilerin hem dayanıklılığı hem de servis sağlama hizmeti ile birçok markaya da öncülük etmektedir. Çok sayıda noktada bulunan teknik servisleri sayesinde müşterilerin ulaşım konusunda bir sorun yaşamamaları da Ariston markasının çok sık tercik edilmesine neden olmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön plana çıkarıldığı Ariston markasında kombi bakımı konusunda önemli noktalara değinilmektedir.

 

Gaziemir Ariston Kombi Servisi

Kombi servisleri genellikle tek bir noktada hizmet vermektedir. Bu da müşterilerin servislere ulaşma konusunda sıkıntı yaşatmaktadır. Gaziemir Ariston Kombi servisi ile özellikle Gaziemir ve çevresinde bulunan müşteriler servis ile ilgili konularda kolayca destek alabilmektedir. Türkiye’de pek çok noktada ve bölgede servis desteği sağlayan firma bu konuda bir numara olarak gösterilmektedir.

Serviste Sağlanan Hizmetler

Gaziemir Ariston Kombi servisi olarak, tüm kombi bakımlarınız yapılmakta ve kombi ile ilgili tüm sorunlarınız çözüme kavuşturulmaktadır. Kombi bakımı ile ilgili sağlanan destekleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Cihazın su sızdırması konusunda tepkisi
  • Cihazın ve parçalarının temizlik bakımı
  • Sağlıklı bir şekilde yanıp yanmadığı
  • Cihazın he sıcak hem de soğuk su potansiyelinin kontrolü
  • Gaz ayarları bakımı
  • Sıcak suyun peteklere yeterli seviyede ulaşıp ulaşmadığı
  • Kalorifere giden borularda bir tıkanıklık olup olmadığı
  • Baca kontrolü ve baca temizliği

Bu saydığımız maddeler kombi bakımı konusunda servisin sağladığı en temel hizmetlerdir. Bunun haricinde kombinizin ihtiyacına göre bakım seviyeleri farklılaştırılmaktadır.

Teknik Ekip Eğitimi

Gaziemir Ariston Kombi servisi teknik anlamda başarılı bir ekip ile çalışmaktadır. Genellikle servis sektöründe çalışan ekipler bu konuda ustalar tarafından yetiştirilmektedir. Bu markada hem ustaların emekleri hem de ekibin eğitim seviyesi önemsenmektedir. Teknik ekiplerin bakım servisi konusunda sürekli eğitim alması, ayrıca müşteri beklentilerini doğru bir şekilde karşılanması yönünde çok etkilidir. Bu sayede müşterilerin beklentileri doğru bir şekilde anlanır ve ihtiyaçlara göre müşteri servis ihtiyaçları karşılanır.