Çiğli Protherm Servisi

İzmir’de Protherm kombi servisi olarak yıllardır çalışan bir firma olan izservis; “kombi ısıtmıyor” “sıcak su gelmiyor” gibi şikayetler arasında oı. Sıcak suyun gelmemesi ya da kombinin istediğiniz şekilde ısıtmamasının birden fazla nedeni olabilir. Nedenlerini anlamak için kombi sistemlerine aşina olmak gerekir. Aynı zamanda tesisat bilgisi de gerektirir.

Protherm Kombi çalışmıyor arıza kodunun ne olduğu tespit edin.  Bu koda bakarak gerekli işlemleri yapıp kombinizi yeninden kullanabilirsiniz. Kodu kombiyi aldığınız markanın müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. İnternetten de Google’de aratma yapabilirsiniz.

Uygulamaları yapmanız halinde kombi hala çalışmıyor olabilir. Bazı durumlarda yapılan işlemlerin kombi tarafından algılanması için reset atılması gerekir. Arıza problemi devam ediyorsa resetleyerek kombinizi çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Resetleme işlemini en fazla 3 defa tekrarlayın.

Çiğli Protherm Servisi

Kış aylarının gelmesi ile birlikte bakım yapılmayan kombilerde arızalanma görülebilir. Bu arızalar yoğun kullanıma bağlı olarak parçaların zorlanmasından kaynaklanır. Bunları önlemenin en iyi yolu kış öncesi gerekli bakımların yaptırılmasıdır. Yapılacak bakımlar ile kombiler verimli şekilde çalışarak, arızaya neden olmadan kullanılabilir.

Bu konuda uzman bir destek almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz 7/24 İzmir’de faaliyet göstermektedir. Protherm İzmir servisinin bir parçası olarak, deneyimli ekiplerimiz ile tüm bakım aşamalarını eksiksiz olarak tamamlamaktayız. Bu size uzun vadede kazanç elde ettirecek bir uygulamadır. Kombi bakımını yaptırdıktan sonra hem enerji tasarrufundan kaynaklı hem de kombi arızasının neden olacağı masrafları engellenmesinden dolayı maddi açıdan kar elde etmiş olursunuz.

Çiğli Protherm Servis Telefonu

Uzman ekiplerimizden Çiğli’de kombi servisi almak ve bunu uygun fiyat avantajı ile yaptırmak için Çiğli Protherm kombi servisi ayrıcalığı ile yüksek verimlilikle eşyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Güler yüzlü ve işini ciddiyetle yapan ekibimiz ile birlikte, kombi sorunu yaşayan müşterilerimizin sorunlarını kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. İşimize duyduğumuz saygıyı, aldığımız her servis işine yansıtmaktayız. İzmir Çiğli içinde bizimle çalışmak için 0232 224 84 75 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir