Lambert Servisi

Çiğli Lambert Servisi

Sizin servisten sonra ve servis anında başınızın ağrımaması, sıkıntı çekmemeniz önemlidir. Bu bizim öncelik verdiğimiz, prensip haline getirerek her çalışmada özen gösterdiğimiz bir durumdur. Firma olarak bizle çalışmayı seçmeniz halinde hiçbir olumsuzluğa izin vermeyerek ne gerekiyorsa eksik yapmadan bakımları gerçekleştirmekteyiz. Kanıtımız ise önceden yaptığımız ve memnun kalınan hizmetlerimizdir.

Müşteri memnuniyetini sağlamamızda teknik ekibimizin payı fazladır. En büyük pay her zaman işini severek yapan personelimizdedir. Onların çalışma azmi ve güvenilirliği ile şirket politikamız sayesinde müşteri memnuniyeti ve üst düzey servis anlayışımızın temeli oluşmaktadır. Bu temel giderek güçlenirken, aynı zamanda daha fazla kişinin katkısı ile büyümektedir.

Çiğli Lambert Servisi

Alınan önlemlerden bir tanesi de tüm servis ekipmanlarının adresinize getirmektir. Servis araçlarımız kombi bakımı ve kombi tamiri için gerekli olan tüm yardım araç ve gereçleri taşıyabilecek kapasitededir. Adresinize çabuk ulaşılmasının en önemli nedeni her bölgeye ulaşabilecek personel ve servis aracımızın olmasıdır. Servis araçlarımız gelişen teknoloji ile birlikte yenilenmektedir. Aynı şekilde firmamız ve teknisyenlerimiz de bu değişime ayak uydurmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına kombi servisi teknolojilerini kullanmaktayız.

Teknoloji bizlerin daha kolay şekilde montaj yapmamızı sağlamaktadır. Montaj ve sökme işi kaliteli araçlarımız ile hem daha güvenli hem de basittir. Ayrıca her şeyi yerinde yapmamıza da imkan verir.

Çiğli Lambert Servis Telefonu

Arıza problemi yaşıyorsanız ve bu problemlerin çözümü için İzmir’de kurumsal yapıda hizmet veren Çiğli Lambert kombi servisimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Firmamız hem servis işçiliğinde hem de tamir ve yedek parça değişimlerinde sizlerin sonrasında yaşanacak sorunlarda mağdur olmamanız için 1 yıl garanti vermektedir. Bu sayede servisten sonra da sizlere güvence vererek, hiçbir şekilde aklınızda soru işareti kalmadan servisten faydalanmanızı amaçlamaktayız.

Bizimle çalışmak için 0232 224 84 75 numaralı hattan arayarak müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.  Aradıktan sonra arıza kaydı bırakarak profesyonelce çalışan ekiplerimiz ile kombinizin tamirini yaptırabilirsiniz.