Çiğli kombi servisi

Kombiler zaman içinde yıpranır ve ilk alındığı gündeki performansından uzaklaşır. Bazı parçaların arızalanması kombinin tam olarak çalışmasını engelleyeceğinden böyle sorunlar oraya çıkar. Genelde görülen arızalar kombinin su sızdırması, ısının peteklere geç gitmesi, ısının peteklere hiç ulaşmaması, suyun ısınmaması, sesli çalışma veya hiç çalışmama gibi arızalardır. Bu gibi problemler görüldüğünde ilk olarak uzmanlara danışmak daha doğrudur. Bilinçsizce yapılan tamir denemeleri kombide olan arızayı büyütür. Daha da önemlisi diğer parçalar da hasar görebileceği için servis masrafı artar.

Çiğli kombi servisi ile kombilerinizde oluşan arızaları kolay şekilde tamir ettirebilirsiniz. İzmir’de servis piyasasında önemli bir yerde bulunan firmamız, Çiğli ve çevresi başta olmak üzere İzmir’in her bölgesine servis imkanı sunmaktadır.

Bunda donanımlı servis araçlarımızın katkısı fazladır. Düzenli olarak bakım yapılan araçlarımız günün her saati servise çıkmak için hazır beklemektedir.

Personellerimiz de alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisin ulaşma imkanı kadar ulaştığında yapacağı işlemler de bir o kadar önemlidir. Çiğli kombi servisi olarak, bünyemizde görevli teknisyenlerimiz uzun yıllardır kombi servisi işini yapmaktadır.

Çiğli kombi servisi

Personellerimiz elektrik, elektronik ve mekanik aksamlar konusunda eğitimlidir. Her markadan kombiyi kolayca tamir edebilecek yetkinliğe sahip olan teknisyenlerimiz, İzmir servisi içinde güvenilir ustalardan oluşmaktadır.

Kombi bakımı atlanmaması gereken bir konudur. Özellikle içine girmiş olduğumuz kış aylarında yaşanacak kombi arızası, soğuk günlerde ısınma sorunu yaşamanıza neden olabilir. Bunun önüne geçmek için belli aralıklarla bakım yapılması yeterlidir. Düzenli bakım yapılan kombilerin diğer bakım yapılmayan kombilere göre çok daha uzun ömürlüğü olduğu bilinmektedir.

İzmir’de profesyonel şekilde destek alabileceğiniz firmamız, kombi arızalarına yenilikçi çözümler getirerek en kısa sürede arıza tespiti yapmaktadır. Tespit edilen arıza donanımlı yardımcı ekipmanlarımız sayesinde anında tamir edilir. Adresinde tamir edilmeyen kombiler, servis araçlarımız ile çalışma atölyemize taşınır. Burada deneyimli ustalarımız sayesinde tüm parçalar çalışır hale getirilerek yeniden adresinize getirilerek montajlanır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir