Çiğli Klima Servisi

Müşteri memnuniyeti Bornova klima servisi olarak en çok dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Uzun senelerdir yaptığımız klima servisi işinde çalıştığımız herkesten olumu geri dönüşler almayı başardık.

Müşteri memnuniyetini sağlamamızda, işimize duyduğumuz saygının payı fazladır. Ekiplerimiz arıza kaydını aldıklarında gerekli tüm hazırlıkları yapar. Sorunları yerinde çözmelerini sağlayacak tüm yardımcı ekipmanları yanında getir. Bu sayede klimaların taşınarak tamir edilmesinden kaynaklanacak zaman kaybı önlenmiş olur.

İşini ciddiyetle yapan ekiplerimiz planlı ve özverili çalışarak eksiksiz servis hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Çiğli Klima Servisi ile çalışarak, sorunsuz ve zahmetsiz şekilde klima bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Bakım ve onarımda kullandığımız yardım ekipmanlarımız teknolojiye uygundur. Son gelişmeleri sürekli takip eden firmamız, bunlara ayak uydurarak modern ekipmanlar ile servis işlemlerini gerçekleştirmektedir. Piyasadaki birinci sınıf kalitedeki malzemeler ile çalışan teknisyenlerimiz, bunların kullanımı konusunda da eğitimli ve deneyimlidir.

Çiğli Klima Servisi

Klima arızalarının birden fazla nedeni vardır. İç ve dış üniteden oluşan klimaların peformans vererek çalışması için iki ünitenin de stabil olması gerekir. Bunun için periyodik bakımlarının yapılması, klimanın daha verimli çalışması için yeterlidir. Yapılacak bakım çalışmalarında, arıza çıkaracak, eskimiş parçaların tespiti de yapılır. Bunların değişimi sağlanarak daha büyük hasarların oluşması da önlenir.

Çiğli Klima Servisi ile çalışarak klimanızın ömrünü uzatabilir ve daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Servis çağırmadan klimada görülen bazı arızaların düzeltilmesi mümkündür. Bunun için klimadaki sorunun doğru olarak anlaşılması gerekir.

Önek vermek gerekirse klimalarda sık görülen sorunlardan biri de su akıtmasıdır. Hem iç hem de dış üniteden su akması bazı durumlarda normaldir. Ancak sürekli ve yoğun şekilde su akıyorsa klimanın giderlerinde tıkanma olabilir. Bunun için klimanın hortumları kontrol edilmelidir. Dikkatli şekilde, hortuma zarar vermeden, tıkanıklık açılırsa klima yeniden normalde şekilde çalışmaya devam eder.

Hortum temiz ve hala su akıyorsa bununla ilgili Çiğli Klima Servisi ekiplerinden yardım alabilirsiniz. Alanında uzman teknisyenlerimiz en kısa sürede sorunun nedenini bularak, arızayı ortadan kaldırmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir