Çiğli Bosch Kombi Servisi

Kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun bir süreden beri kombi bakım ve kombi oranım için hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için internet adreslerimizden ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Çiğli Bosch Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz garanti kapsamı altındadır. Uzun bir süre hiç arızasız olarak kombilerinizi kullanmak istiyor iseniz her sonbahar ayında mutlaka kombilerinizin bakımlarını yaptırınız. Kombi bakımları kombilerin arızasız ve kazasız olarak çalışmasını sağlayabilirken ileriki süreçlerde çok yüksek maliyetli arızalarının tamirlerinin yapılmasına da engel olabilmektedir.

Peteklerin Tam Isınmama Nedenleri

Kombilerde oluşan arızaların bir kısmı kalorifer peteklerinde hissedilebilir. Kalorifer peteklerinde oluşan arızalar genellikle kalorifer peteklerinin üst kısmının ısınma ve alt kısmının ısınmama arızası olarak gözlemlenebilir. Bu arıza oluşumundaki nedenler genellikle; kombiye yakın olan peteklerin vanalarının kısık olması, kombinin kalorifer peteklerine gelecek olan suyu çok fazla ısıtamama arızasının oluşması, kalorifer tesisatının planları yapılırken planın yanlış yapılmış olması, kombinin çalışma esnasında kalorifer ayrıştırıcı parçalarının arızalı olması, kombi girişinde bulunan filtrelerin toz veya başka nesneler nedeni ile tıkanmış olması olarak sayılabilir. Petekler içinde tıkanıklık olması da peteklerin tam olarak ısınmamasına neden olarak sayılabilir. Çiğli Bosch Kombi Servisi olarak uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize kombi bakım ve kombi onarım servisi olarak hizmet vermekteyiz. Kombilerin bakımlarının düzenli olarak yapılması arızalarının da hiçbir şekilde görülmemesini sağlayabilmektedir.

Kombi Bakımı

Çiğli Bosch Kombi Servisi olarak kombi bakımlarının düzenli olarak yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Düzenli olarak yapılan kombi bakımları sonrasında kombilerin arızalarının oluşması da engellenebilmektedir. Hatta kombi bakımları düzenli yapıldığında kombi kullanım ömrünün neredeyse iki katına kadar yükseldiği görülebilir. Kombi bakımları pilot arızalarını, kalorifer arızalarını, kombi patlama oluşturabilecek arızalarının tümünün önüne geçmektedir. Kombi arızalarının ve kombi bakımlarının mutlaka bilinçli bir şekilde bu hususta eğitimi olan kişiler tarafından yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Aksi taktirde yanlış yapılan her kombi bakımı ve kombi arıza giderme işlemleri can ve mal kayıplarına neden olabilir.