Çiğli Beko Servisi

Çiğli Beko Servisi

İzservis olarak Çiğli ilçesi başta olmak üzere tüm İzmir’e beyaz eşya servisi hizmeti veriyoruz. Siz de firmamızın kalitesinden ve garantili teknik servis hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız Çiğli Beko Servisi için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7 / 24 size bilgi verecektir. Servis kaydı oluşturulduktan sonra en kısa sürede bulunduğunuz adrese işinde profesyonel teknik servis elemanlarımız gelecek ve tüm sorunlarınızı ortadan kaldıracaktır.

Beyaz eşyalar, günlük hayatta en sık olarak kullandığımız, hayatımızdan çıktığında nasıl bir yaşantı ile karşı karşıya kalacağımızı kestiremediğimiz elektronik cihazlardır. Beyaz eşyaların her biri, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, kombiler, klimalar ve diğer tüm elektronik cihazlar hayatımızı kolaylaştırmak ve daha basit bir hale getirmek için üretilmiştir. Her insan yapımı üründe olduğu gibi elektronik cihaz ve beyaz eşyalarda da bazı nedenlerden ötürü problemler meydana gelebilmektedir.

İnsanlar sahip oldukları beyaz eşyaların bakım, onarım ve tamir işlemlerinin maliyetleri altına girmemek için arıza çıkardığında bozuk bir şekilde ya da düşük performanslı şekilde kullanmayı tercih ediyorlar. İzservis olarak öncelikle piyasanın en uygun fiyatlı teknik servis hizmetini sunduğumuzu söylemek isterim. Konumuza devam edecek olursak, bakım, onarım ve tamir gerektiren beyaz eşyaların maliyetinden kaçındığınızda aslında çok daha büyük bir maliyetin altına girdiğinizin farkında değilsiniz. Bunu basit bir şekilde açıklayabiliriz. Örneğin bir çamaşır makinesinin program paneli çalışmıyor ya da bazen çalışıyor ve bazen çalışmıyor olabilir. Uygun bir hizmet bedeli ödeyerek bu sorunu ortadan kaldırma şansına sahipsiniz. Ancak bu şansı geri teptiğinizde çamaşır makinesi tamamen bozulabilir ve bir daha hiçbir zaman çalışmayabilir. Durum böyle olduğunda ise yeni bir çamaşır makinesi satın almak zorunda kalırsınız. Ülkemizin yaşadığı ekonomik sıkıntılar ve yüksek döviz kurları nedeni ile yeni çamaşır makinelerinin fiyatları da gayet dudak uçuklatan seviyede yer alıyor. Bu nedenle az bir hizmet bedeli ödeyerek çamaşır makinenizi eskisi kadar iyi bir performans gösteren şekilde çalıştırabilirsiniz.

Çiğli Beko Çamaşır Makinesi Servisi

İzservis kalitesi ile Çiğli Beko Çamaşır Makinesi Servisi hizmetinden faydalanmak ister miydiniz? Çamaşır makinelerinizde meydana gelen her türlü arızayı ortadan kaldırıyoruz. Çamaşır makinesi su kaçırıyor, çamaşır makinesi su almıyor, çamaşır makinesi su sızdırıyor, çamaşır makinesi program düğmesi çalışmıyor, çamaşır makinesi açma kapama tuşu çalışmıyor, çamaşır makinesi kapak kilidi arızası gibi tüm problemlerinizi çözüme kavuşturuyoruz. Piyasanın en uygun fiyatları ile sizleri garantili teknik servis hizmetimiz ile tanıştırmak isteriz. Çiğli Beko Çamaşır Makinesi Servisi imkanlarından yararlanmak için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden firmamız ile iletişim sağlayın.

Çiğli Beko Buzdolabı Servisi

Her evin temel ihtiyacı olan buzdolabınızda herhangi bir arıza mı oluştu? Eskisi kadar iyi performans göstermiyor mu? Buzdolabınız soğutmuyor mu? Hiç dert etmeyin. İzservis olarak Çiğli Beko Buzdolabı Servisi hizmetimiz tüm şikayetlerinizi giderecektir. Siz de buzdolabınızdaki arızaları gidermek istiyorsanız en kısa sürede Çiğli Beko Buzdolabı Servisi için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bize ulaşın.

İzservis firmamıza beyaz eşyalarınızın dışında televizyon tamiri için de ulaşabilirsiniz. Evinizdeki Beko marka televizyonların tüm sorunlarını en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Televizyonlar, günümüzde en çok kullanılan elektronik cihazlardan biri olduğu için herhangi bir arıza meydana geldiğinde çok çabuk şekilde göze batacaktır. Bu nedenle en hızlı şekilde hizmet almak için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden firmamız ile iletişime geçin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.