Viessmann Servisi

Buca Viessmann Servisi

Petekler ısınmıyor veya yarısı ısınıp yarısı ısınmıyor ise kombi servisi ile görüşerek yardım almak daha doğrudur. Peteklerin ısınmamasının birden fazla nedeni vardır ve bunlardan bazıları onarılmadığında daha ciddi sorunlara neden olabilir. Başlangıçta alınacak servisin ücreti arzıa sonrası karşılaşılacak maliyetten çok daha azdır.

Petekler ısınmıyor ise sorun sadece kombiden değil, peteklerden de kaynaklanıyor olabilir. Burada olan sorunlardan bazıları için servis çağırmadan önce bazı uygulamalar ile sorunu çözebilirsiniz. Peteklerin yarısının ısınmaması veya hiç ısınmaması durumunda ilk olarak peteklerde hava olup olmadığını kontrol edin. Bunun için hava anahtarı kullanmanız gerekir. Hava anahtarını alarak tek tek bütün peteklerin havasının alınması ısınma işleminin daha sorunsuz yapılmasını sağlar.

Peteklerin havasını alırken kombiye en yakın olandan başlayın. En çok hava kombiye en petekte görülür. Ardından sırası ile diğer peteklerde de aynı işlemi uygulayın. Bunu yaparken su basıncının 1.5 ve altına düşmediğinden emin olun.

Petekler bu işlemlere rağmen hala ısınmıyorsa bir kombi servisi ile görüşerek profesyonel şekilde yardım alın.

Buca Viessmann Servisi

Kombilerde yapılacak bakımlar yıl içinde performans kaybı görülmesini engeller. Özellikle kış ayları öncesi yapılacak bakımlar, kış konforunuzu arttıracak uygulamalardan biridir. Kombiler bakım yapılmadığında genelde kış ayındaki yoğun kullanım nedeni ile arızalanır. Uzmanlara göre yılda en az iki kez bakım yapılmalıdır. Ancak kombinizi süreli yüksek verimle kullanmak için bu süreyi daha da kısaltabilirsiniz.

Buca’da Viessmann kombi servisi hem bakım hem tamir konusunda profesyonel şekilde servis hizmeti alabileceğiniz firmalardan biridir. İzmir’de Viessmann markalı kombilerinizde sorun yaşıyorsanız, çözümü için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Buca Viessmann Servis Telefonu

Petekler ısınmıyor, kombi çalışmıyor, sıcak su gelmiyor gibi kombi sorunları yaşıyorsanız zaman kaybetmeden bizi arayın. Buca’da kurumsal kimliği ile hizmet vermeye devam eden Viessmann servisimiz, sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermektedir. Tecrübeli ekiplerimiz ile her sorununz zyerinde çözüme kavuşturuyoruz.

Avantajlı kombi servisi fırsatlarımızdan 0232 224 84 75 ‘i arayarak faydalanabilirsiniz.