Buca Vaillant Servisi

Vaillant Servisi

Peteklerin ısınmaması kombi servisi olarak aldığımız şikayetlerden biridir. Bunların nedeni farklıdır. Bu nedenle sorunun çözümü için farklı yolların izlenmesi gerekir. Petekler ısınmıyorsa ilk olarak kombi servisinden destek almak gerekir. Bu sayede kombinin diğer bakımlarını da yaptırarak oluşabilecek diğer arızalar da önlenir. Petekler ısınmıyor veya yarısı ısınıyor yarısı ısınmıyorsa bu genelde bakımsızlıktan kaynaklanır.

Peteklerin yarısının ısınmamasın nedeni genelde burada oluşan kirlerdir. Özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanıldığında diğer dönemlere göre peteklerde kir birikmesi fazla olur. Bu süre 2-3 yılı bulduğunda kirler yeteri kadar ısınma yapılmasını engeller. Bu sorunun çözümü için periyodik olarak bakım yaptırmak yeterlidir. Petekler özel bir ilaçla yıkanarak yeniden normal düzeyde çalışır hale getirilebilir. Bunun için önerilen süre 2 yıl civarı olsa da her kış öncesi bunu yaptırmak hem enerji tasarrufu sağlar hem de peteklerin daha çabuk ısınmasına yardımcı olur.

Bu işlemleri profeysonel bir kombi servisi yardımı ile yapmak daha uzun süre verim alınmasını sağlar. İzmir’de Vaillant markalı kombi sahibi olanlar, Buca’da kaliteli ve güvenli hizmet sunan Vaillant kombi servisi ile çalışabilirler.

Buca Vaillant Servisi

Kombi bakımları periyodik olarak yapılması gereken işlemlerdir. Uzmanlara göre yılda en az iki kez kombi bakımı yapılması kombinin performansını önemli ölçüde arttırır. Yapılacak bu bakımlar yıl içinde kombinin arıza çıkararak bozulmasını önler.

Bakım yaptırmak için işinde uzman bir kombi servisi ile anlaşmak kolay şekilde bu işlemleri yapabilmenizi sağlar. İzmir’de faaliyet gösteren, sertifikalı ve güvenilir firmalar içinde olan Buca Vaillant kombi servisi tercih edebileceğiniz firmalardan biridir.

Buca Vaillant Servis Telefonu

Firmamız uygun fiyatlı olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Deneyimli teknisyenlerimiz Vaillant markalı ürünlerde sunduğu hizmet ile kendini piyasada ispatlamıştır. Bizimle çalışarak eksiksiz şekilde kombi bakım ve kombi tamiri yaptırmak için 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz.

Telefon dışında web adresimizden de iletişime geçebilirsiniz. Telefondan müşteri temsilcimiz ile web adresinden ise iletişim bölümden arıza sorunu yaşadığını belirtmeniz servis işlemlerini başlatmak için yeterlidir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.