Bornova Bosch Servisi

Buca Vaillant Servisi

Kombi sistemleri ülkemizde yaygın olarak kullanılan ısıtma yöntemlerinden biridir. İyi ve kaliteli kombi doğalgaz masrafını yükseltmeden belli bir seviyede tutarak kolayca ısınmayı sağlar. Ancak elektronik sistemler olduğundan belli aralıklarla bakım yapılması gerekir. Yapılacak bakım ve onarım çalışması hem doğalgazdan tasarruf edilmesini sağlarken, aynı zamanda cihaz ömrünü de uzatır. Kombi bakımı kendi kendinize yapılabilecek bir işlem değildir. Sadece bağlantı bölümlerinin temizlenmesi yetmez. Arıza çıkaracak parçaların tespiti için kombi alanında uzmanlar tarafından kontrol edilmesi gerekir. Buca Valliant servisi olarak tüm bakım ve onarım çalışmalarını eksiksiz yerine getiriyoruz. Şehrin her bölgesinden bize ulaşabilir ve uygun fiyata kombi bakımı yaptırabilirsiniz.

Buca Vaillant Kombi Servisi

Kombi bakımı yaparken ilk olarak kombideki su boşaltılır. Su boşaldıktan sonra borularda kaçak olup olmadığına bakılır. Borularda kaçak varsa ve uzun süre devam etmişse hem duvar hem de kombi zarar görür. Kaçak var ise onarılır veya yeniden sistem kurulur. Bu işlemlerden sonra kombinin içi açılarak toz tutan yerleri temizlenir. Fan, baca, bağlantı yerleri gibi oksitlenmeye müsait alanlar temizlendikten sonra elektronik bölümler kontrol edilir. Elektronik açıdan da sorun yoksa diğer tüm temizleme işlemleri yapılarak kombi performansı ölçülür. Bakımı yapılan kombiler istenen ısıyı kısa sürede peteklere iletir. Üstelik bunu daha az enerji harcayarak yapar.

Bu gibi nedenlerle kombi bakımının en az yılda birkez yapılması gerekir. Buca Valliant servisi olarak ekibimiz bu konuda yenilikçi ve hızlı hizmet sunmaktadır.

Buca Vaillant Kombi Tamiri

Kombi bakımı kadar klima bakımı da son derece önemlidir. Hem yazın hem de kışın kullanılan klimalar sene içinde çok fazla kir tutar. Biriken kirler zamanla verilen havaya karışır. Bu nedenle temizlenme işlemi yapılmazsa kirli havayı içeri verir. Ayrıca biriken kirler soğuk ve sıcak havanın istenilen ısıda gelmesini engeller. Bu da ekonomik olarak fazladan bir masraf açılmasına neden olur.

Buca Valliant servisi hizmetimizde tüm beyaz eşya, kombi ve klimalar hakkında bilgili ve deneyimli personelleri bünyemizde barındırıyoruz. Ustalarımız her markadan kombi ve klima türündeki arızaları kolaylıkla tespit ederek, cihaz zarar görmeden bakım işlemini tamamlar.