Buca Siemens Servisi

Siemens Servisi

Bulaşık makinesi su almıyor sorunu sık görülen arızalardan biridir. Bunun birden fazla nedeni olabilir. Bunun için uzmanlardan destek almak makinede daha büyük hasarlara neden olmamak için gereklidir. Bulaşık makinesi su almıyorsa ilk olarak muslukların açık olduğundan emin olun. Musluklarda problem yoksa bulaşık makinesinin su almasını sağlayan pompa motorunda arıza olabilir. Makinenin su almasını sağlayan pompa motoru arızalandığında su sızıntısı ya da hiç su almama gibi durumalar görülebilir.

Bulaşık makinesinin su almamasının nedeni pompanın arıza yapması olabilir. Ayrıca pompa dışında su giriş valfi yani Ventil arızalı ise yine bulaşık makinesi suyu alamaz.

Buca Siemens Servisi

Buzdolabı servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, klima servisi, ocak servisi, fırın servisi, ankastre ürün servisi, elektrikli ev aletleri servisi çalışma alanımızda yer alan, profesyonel şekilde sağladığımız avantajlı hizmetlerdendir.

Siemens markalı beyaz eşyalara uzman ekiplerimiz ile bakım ve tamirat yapıyoruz. Ekiplerimiz bakım sırasında, sonradan cihazlarda oluşabilecek arızaları da belirlemek için ayrı çalışma yapmaktadır. Tüm parçalar ayrı ayrı test edilerek incelenmektedir. Bu sayede cihazlarda daha büyük masraflara neden olacak arızalar ortadan kaldırılmaktadır.

Beyaz eşya servisi telefonu ararken kurumsal yapıdaki firmalardan destek alacak şekilde hareket etmeniz size büyük katkı sağlar. Beyaz eşya teknolojisine ve mekaniğine hakim olan teknisyenler sonuç odaklı çalışma yaparak servisten alabileceğiniz en yüksek verimi elde etmenizi sağlar. Bu da yalnızca işini ciddiyetle yapan, işine saygı duyan firmalar ile elde edilebilir.

Buca Siemens Servis Telefonu

Ekiplerimiz İzmir’de sertifikalı şekilde çalışmaktadır. Hem yeni hem de eski beyaz eşyalarda yeterli tecrübeye ve bilgiye sahiptir. Bu da işlemlerin hızlı şekilde ilerlemesini sağlamaktadır. Ayrıca her işte doğru uygulamalar ile cihazlarda acemiliğe bağlı olarak farklı arızaların çıkmasını da engellemektedirler. Bizimle çalışarak güvenilir şekilde beyaz eşya servisi alabilirsiniz. Web sitemizden üzerinden arıza kaydı oluşturabileceğiniz gibi 0232 224 84 75 ‘i arayarak müşteri temsilcilerimiz ile de gerekli kaydı açtırabilirsiniz.

TIKLA ARA!