Buca Protherm Servisi

Kombi servisi almak için güvenle tercih edebileceğiniz firmamız İzmir Buca’da hizmet vermektedir. Piyasada verdiği hizmet kalitesi ile bilinen Protherm, ürettiği kombi modellerindeki dayanıklılığı ve performansı ile birçok kişiye ulaşmayı başarmıştır. Bu doğrultuda servis ağını da önemli derecede geliştirmiştir.

Firmamızda görev yapan uzmanlarımız markanın ürettiği cihazlar hakkında deneyimlidir. Bünyemizde görev alan personeller her zaman kendini yenileyerek, yeni kombi modelleri hakkında da düzenli olarak eğitim almaktadır. Ayrıca teknisyenlerimizin hepsi sertifikalı olarak hizmet vermektedir. Karşılaştığı arızalara yenilikçi çözümler ile yakalayan teknisyenlerimiz, kombi sistemleri hakkında tecrübeli olmasının avantajı ile işlemleri çabuk şekilde tamamlar.

Firma olarak gelişen teknolojiyi yakında takip ederek bu doğrultuda kendimizi her dönem yenilemekteyiz. Kaliteli ve donanımlı servis araçlar ile çalışarak en verimli şekilde bakım ve tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu da servis kalitemizin yükselmesine olanak verdiği gibi uygulamaları da daha doğru şekilde yapmamızı sağlamaktadır.

Buca Protherm Servisi

Protherm’in geniş servis ağı içinde İzmir’in her bölgesine hizmet götürüyoruz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde tüm bakım ve tamir işlemlerini yerinde çözüyoruz. Buca başta olmak üzere çevre ilçelere ve İzmir geneline sağladığımız kombi servisi hizmetinde kalitenin yanında en hızlı şekilde kombi sorunlarını çözmenizi sağlıyoruz.

Bu konuda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Servis ağımızı, servis araçlarımızı ve personel sayımızı bu ölçüde genişletiyoruz.

Buca Protherm Servis Telefonu

Kombi servisi hizmetimiz ile her zaman müşteri memnuniyetini sağlamayı başardık. Yukarıda belirttiğimiz hız, kalite ve güven konularına verdiğimiz önem bunda büyük pay sahibi oldu. Çalıştığımız her işte sorunsuz şekilde bakım ve onarım işlemlerini bu sayede tamamladık.

Siz de zahmetsiz şekilde beyaz eşya bakımı ve tamiri yaptırmak isterseniz 0232 224 84 75 numaralı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Arıza kaydını alan müşteri temsilcilerimiz sorunun çözümü için teknik ekibi kısa sürede adresinize göndererek servis çalışmalarının başlamasını sağlamaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir