Buca Maktek Servisi

İzmir’in önde gelen kombi servisi firmalarından biri olarak 7/24 hizmet sunmaktayız. Buca ve ilçeleri başta olmak üzere şehrin geneline ulaşabilecek yeterli servis ağına sahip olan şirketimiz, bu alanda kendini her geçen gün geliştirmektedir.

Maktek’in artan müşteri sayısı ile birlikte büyüttüğü servis ağı ülkeniz her tarafına ulaşabilecek seviyeye gelmiştir. Buca’da da aynı şekilde gözle görülür bir büyüme vardır. Bu sayede arıza kaydınızın alınmasının ardından en kısa sürede ekiplerimiz adresinize gelir. Adresinizde kombi bakımı ve kombi onarımı için gereken işlemleri hemen başlatır.

Buca Maktek kombi servisi, Maktek markalı ürünlerde yenilikçi çözümler ile en doğru sonuçları almaktadır. Teknisyenlerimiz uzmanlığı ve deneyimi sayesinde her türden arızayı yerinde çözebilecek donanımdadır.

Buca Maktek Servisi

Buca Maktek kombi servisi olarak yıllardır Buca’da sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Kalitemizi yaptığımız her işte koruyarak, sizlerin daha eksiksiz bir servis süreci yaşamanız için gereken tüm önlemleri almaktayız. Kombi ısıtmıyor, sıcak su gelmiyor ve petekler ısınmıyor gibi sorunlarınızı profesyonel şekilde ortadan kaldırmaktayız.

Ekiplerimiz Maktek markasının ürettiği kombi modellerinde eğitimli ve tecrübelidir. Hangi arızanın nereden kaynaklığını kısa sürede belirleyerek sonuç odaklı bir çalışma yürütür. Bu size ciddi şekilde zaman kazandırır. Bakım, onarım ve parça değişimlerinde fazladan beklemenizin bu sayede önüne geçilir.

Buca Maktek Servis Telefonu

Firmamızla çalışarak uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz. Kredi kartı, nakit, havale, EFT gibi ödeme seçeneklerinden size uygun olan bir tanesi ile kolayca ödeme yapabilirsiniz. Günün her saati hizmet veren firmamızla çalışmak için 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz. Bunun dışında web sitemizden mesaj atabilirsiniz.

Arıza talebinizi alan temsilcilerimiz en hızlı sonuçları alabilmeniz için gerekli çalışmaları başlatacaktır. Adresinize yönlendirilecek ekipler, kombinin tüm bakım işlemlerini eksiksiz olarak yaparlar. Ortalama bir bakım toplam 30 – 45 dakika arası sürer.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir