Lambert Servisi

Buca Lambert Servisi

Kombi çalışmıyor ise bir an önce kombi servisi arayarak destek alın. Kombinin çalışmama nedenleri sistemsel arızalar olabilir. Bu tür arızalar karşısında hiçbir müdahalede bulunmadan servis çağırmak en doğrusudur. Aksi durumda yanlış işlemler ile kombinin daha masraflı olacak şekilde bozulmasına yol açabilirsiniz.

Kombi çalışmıyor ise birkaç noktayı kontrol etmeniz servis çağırmadan arızanın kaynağı hakkında öngörüde bulunmasını sağlar. İlk olarak gaz olup olmadığını kontrol edin. Bunun için doğal gaz ile çalışan bir ocak kullanıyorsanız onu yakarak gaz olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Ocak yanıyorsa gaz var demektir; bu durumda gaz kombiye ulaşmıyor olabilir. Bunu test etmek için de kombi yanında bulunan gaz vanasını kontrol edin. Hafifçe vanayı çevirin. Gaz çıkıyorsa burada da sorun yok demektir.

Böyle bir durumda kombinin iç sisteminde bir sorun olabilir. Lambert markalı bir kombiniz varsa Buca Lambert kombi servisi 0232 224 84 75 ‘i arayarak destek alın.

Buca Lambert Servisi

Gaz olduğundan emin olduktan sonra kombiyi resetleyin ve çalıştırmayı deneyim. Sigortayı kapatığ açarak da kombiyi çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Ancak hala kombi çalışmıyor ise kombinin elektronik akrtında problem olabilir. Bu nedenle kaynaklanıyorsa adresinize gelecek servisin yaptığı incelemeler sonucunda anlaşabilir. Kartta arıza varsa onarılabilecek bir arıza ise onarılır yoksa tamamen değiştirilir.

Devir Daim pompasında problem olması da kombinin çalışmasını engeller. Kombi çalışıyor ancak ateşleme yapmıyorsa fan motorunda da problem olabilir. Her iki durumda da sirkülasyon pompasının ve fanın onarılması ya da değiştirilmesi gerekir.

Buca Lambert Servis Telefonu

Diğer bir arıza kaynağıda prosestat olabilir. Bunun da yapılacak işlemlerde değiştirilmesi gerekir. Tüm bu işlemleri yaptırmak için kurumsal bir firma ile anlaşmak hem arızanın kaynağının belirlenmesinde hem de onarım işlemlerinde zaman kaybetmenizi önler. Servis işlemleri kısa sürede tamamlanır.

Buca Lambert kombi servisi telefonundan bize ulaşarak sağladığımız kaliteli servisi uygun fiyata alabilirsiniz. Arama yapmanızın ardından konumunuza en yakın teknik ekip kısa sürede adresinize doğru yönlendirilecektir.