Buca Klima Servisi

Personellerimiz İzmir servisi olarak aldığı her işte müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Firmamızın klima servisinde verdiği ilk öncelik müşteri memnuniyetidir. Bunu sağlamak için hem kaliteli uygulamalar yaparken, aynı zamanda bunları uygun fiyatlı hale getirerek her anlamda servisten memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Eksiksiz bir klima servisi gerçekleştirmek için öncesinde gerekli çalışmaları yapıyoruz. Bunun için teknisyenlerimiz arızaya göre önceden bir planlama yapmaktadır. Servis kalitemizi belirleyen önemli faktörlerden biri personellerimizin klima teknolojileri hakkında eğitimli ve deneyimli olmasıdır. Bu da klimadaki arızaları kısa sürede tespit ederek en doğru işlemleri yapmalarını sağlamaktadır.

Buca Klima Servisi ile uzman ekiplerimiz ile çalışabilir ve klima bakımınızı sorunsuz şekilde yaptırabilirsiniz. Firmamız, Buca başta olmak üzere çevre ilçelere de hızlı şekilde ulaşım sağlayabilmektedir.

Buca Klima Servisi

Buca Klima Servisi olarak uzun senelerdir İzmir’de servis hizmeti veriyoruz. Bu süre içinde her türden klima arızası ile karşılaştığımız için sorunları kısa sürede çözebiliyoruz. Klimalar elektronik ve mekanik sistemlerden oluşan cihazların. İç ve dış üniteden oluşması nedeni ile sağlık şekilde çalışması için iki ünitenin de normal düzeyde çalışması gerekir.

Karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi fanın dönmemesidir. Fan dönmediğinde ya da yavaş döndüğünde klima tam olarak soğutma ya da ısıtma yapmaz. Ayrıca bu klima motorunu da zorlayacağı için daha büyük masraflara neden olur.

Klimanın dış fanı çalışmıyorsa öncelikli olarak iç ünitenin kontrol edilmesi gerekir. Burada fanın çalışmasını sağlayacak sistem incelenir. Ardından kablo düzenine bakılır. Dış fanın çalışmasını sağlayacak kablo bağlantıları karışmış ya da kopmuş olabileceğinden fan yine çalışmaz.

Bu ikisinde de sorun yoksa dış fanı çalıştırılacak kapasitör kontrol edilir. Kapasitörde de bir problem yoksa fanın değiştirilmesi gerekir.

Buca Klima Servisi ile parça değişimlerini garantili şekilde yapabilirsiniz. Firmamız tüm parça değişimlerinde orijinal ürünler kullanmaktadır. Bu da klima performansının kaybedilmeden tekrar çalışmasını sağlamaktadır.