Buca Ferroli Servisi

Ferroli Servis

Kombi su kaçırıyor ise başka problemlere de neden olur. Bu soruna bağlı olarak peteklerde ısınmama ya da sıcak su gelmemesi gibi sorunlar görülür. Kombinin su kaçırması farklı sebeplere bağlı olabilir. Bunların anlaşılması için bir kombi servisi ile görüşerek destek almak daha doğrudur. Bu sayede hem kombideki sorun kolayca çözülür hem de diğer incelemeler ile ileride çıkabilecek arızalar önlenir.

Kombiden su akıyorsa ilk olarak kombi üzerinde yer alan su basıncı göstergesini kontrol edin. Kombilerden 1.5 – 2 arasında olması gereken su basıncı bunun çok altına indiğinde ya da çok üstüne çıktığında su kaçırır. Su basıncı normal seviyelere çekildiğinde bu sorun çözülür.

Basınç dışında parçaların çatlak, kırık olan kombilerde de aynı sorun görünür. Kombiye gerekenden fazla miktarda su basıldığı durumlarda da su kaçakları olur.

Buca Ferroli Servisi

Kombi sorunu yaşayan müşterilerimiz için pratik çözümler üreten Buca Ferroli kombi servisi, sizlere kaliteli hizmet vermek için her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Profesyonel bir yapıda servis hizmeti almak için İzmir’de tercih edebileceğiniz kombi servislerinden biri olmamızı da buna borçluyuz. Kendimizi bu alanda kanıtlayarak, piyasada kalitesi ile bilinen firmalardan biri olmayı başarmamızın ana nedeni gelişime açık olmamızdır.

İşimizde profesyonel olduğumuz kadar güler yüz ile bu hizmetleri vermek asıl amaçlarımızdan biridir. Tecrübeli teknisyenlerimizden her biri kombi tamiri konusunda bilgili işini profesyonelce yapan kişilerdir. Bu da servis kalitesini yükselten faktörlerden biridir.

Buca Ferroli Servis Telefonu

Teknik ekibimiz kombi servisinde son derece deneyimlidir. İzmir’in önde gelen kombi tamircilerinden oluşan ekiplerimiz ile eksiksiz şekilde kombi bakımınızı ve kombi tamirini yaptırabilirsiniz. Bunun için 0232 224 84 75 ‘i aramanız yeterlidir. Telefon hattımızdan arayarak müşteri temsilcilerimiz yardımı ile arıza kaydı talebi oluşturabilirsiniz.

Arıza kaydınız alındıktan sonra hızlı bir şekilde size en yakın yerdeki Ferroli servisi ekipleri adresinize yönlendirilir. Donanımlı servis araçları ile teknik ekibimiz yerinde tüm kombi bakım işlemlerini tamamlamaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.