Buca Demir Döküm Servisi

Firmamız Demir Döküm markasının İzmir bölgesinde kombi servisi hizmet veren parçasıdır. Demir Döküm markalı kombilerde uzman ekiplerimiz ile birlikte bakım ve onarım yapmaktayız. Firmamız senelerdir İzmir’de kombi servisi olarak sizlere kaliteli hizmet vermektedir.  Bu süre içinde birçok müşteri ile çalışmanın getirdiği avantaj ile müşteri memnuniyetini aldığımız her işte sağlamayı başarmaktayız. Müşteri memnuniyetini sağlamamızda teknik ekibimizin rolü büyüktür. Her biri alanında uzman, kombi modelleri hakkında eğitimlidir.

Buca Demir Döküm Servisi

Petekler ısınmıyor veya kısmen ısınıyorsa kombide ya da petek bağlantılarında bir sorun olabilir. Bu durumlar genelde bakım yapılmamasından kaynaklanır. Yapılacak bakımlar ile bu bağlantıların sürekli temiz kalması sağlanır. Bu sayede peteklerin ısınması için su bir engel ile karşılaşmadan kombiden çıkarak buraya ulaşır. Petekler ısınmıyor ise kombi servisi çağırmadan önce kombinin bazı yerlerini kontrol ederek sorunu kendiniz de çözebilirsiniz. Ancak en güvenli ve garanti yolun kombi servisi çağırmak olduğunu belirtelim.

Petekler ısınmadığında ilk olarak kombinin su ile olan bağlantısını tamemen kesin. Sonrasında kombiden çıkan dönüş filtresini sökün. Filtreyi söktükten sonra içini diş fırçası yardımı ile güzelce silin. Silme işlemi bittikten sonra kombi içindeki suyu boşaltın. Suyu boşalttıktan sonra filtreyi yerine takarak tekrar kombi ile bağlantısını kurun. Ardından kombiye su verin ve çalıştırmaya başlayın. Kombiye su verirken basınç göstergesini kontrol edin. İdeali 1.5 olsa da hava oluşumundan dolayı 2 bar su vermeniz daha doğru olacaktır.

Bu işlemlerden sonra peteklerin ısınamama problemi devam ediyorsa bir kombi servisinden destek alın.

Buca Demir Döküm Servis Telefonu

Buca Demir Döküm kombi servisi ısınmayan peteklerinize, çalışmayan kombilerinize getirdiği pratik çözümler ile sorunları yerinde ortadan kaldırır. Donanımlı servis araçları ile parça değişimlerini de adresinde gerçekleştirir. İzmir Buca’da Demir Döküm markalı kombilerde servis almak için 0232 224 84 75 ‘i arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Arıza kaydınızın alınmasının ardından müşteri temsilcilerimiz gerekli işlemleri başlatarak teknisyenlerimizi adresinize gönderecektir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir