Buca Buderus Servisi

Buderus Servisi

Kombi sorunu özellikle kış aylarına girdiğimiz bu dönemde daha da can sıkıcı olur. Soğuk günlerde kombinin arızalanması ile ısınma sorunu yaşanır. Bunların önlenmesi için yılda iki kez uzmanlar tarafından bakım yapılması kombide oluşacak arızaları engeller.

Kombilerde görülen sıkıntılardan biri ateşleme sorunudur. Ateşleme sorunu ciddi bir arızadan kaynaklanabileceği gibi basit işlemlerle de ortadan kaldırılabilir. Bunun için kullanma kılavuzundan yardım alabilirsiniz.  Bir kombi servisi çağırmadan önce böyle bir sorun yaşıyorsanız ne yapabileceğiniz hakkında bir kaç ipucu vermek gerekirse ilk olarak gazın olduğundan emin olun. Gaz kesintisinin olup olmadığını anlamak için ocağı yakarak kontrol edin. Ocak doğal gaz ile çalışmıyorsa kombinin yanındaki vanadan gaz olup olmadığına bakabilirsiniz. Bura açıksa kapının dışındaki vanayı kontrol edin. Bu vana açık, ocak çalışıyor ama kombi çalışmıyorsa ana kartta bir sorun olabilir. Bunun için bir servis çağırmanız gerekir.

Buca Buderus Servisi

Buca kombi servisi hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamayı her işimizde başararak, her geçen süre daha fazla kişiye ulaşmaya devam ediyoruz. Bunda teknisyenlerimiz kadar firmamızda görev alan tüm personellerin katkısı vardır.

Bu bize aynı zamanda büyük bir tecrübe katmaktadır. Aldığımız her işte kendimizi daha da geliştirerek sizlere daha yüksek kalide hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hem firmamız hem de teknisyenlerimiz yenlikleri kabul eden, gelişime açık anlayışa sahiptir. Gelişen teknolojiyi takip edip, modern servis araçlarımız ile en doğru uygulamaları bu sayede kolayca yapmaktayız.

Buca Buderus Servis Telefonu

Buca Buderus kombi servisini 0232 224 84 75 numaralı hattı arayarak ulaşabilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli kombi hizmetimizden faydalanmak için müşteri temsilcilerimiz yardımı ile arıza kaydı bırakmanız yeterli. Firmamız bünyesindeki deneyimli kadro ile sorunlarınızı çözmek için kısa sürede adresinize gelecektir.

Müşteri temsilcilerimiz arıza kaydının alınmasının ardından adresinize en yakın yerdeki teknik servis ekibin yönlendirmesini gerçekleştirir. Telefon dışında web adresimizden de arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.