Buca Bosch Servisi

Bosch Servisi

Bizimle iletişime geçmeden önce küçük kontroller ile servis çağırmadan da makinenizi çalıştırabilirsiniz. Su almayan çamaşır makinelerinde sorun genelde hortumlarda görülmektedir. Makineye bağlı hortumun katlanmadığından ya da yırtılmadığından emin olun. Hortum katlandığında ya da yırtıldığında suyun makineye ulaşmasını engeller. Bu nedenle hortum katlı ise düzeltin, yırtık ise servis çağırarak hortumu değiştirin.

Hortum değiştirilecekse ürünün belli bir kalitede olmasına dikkat edin. Ucuz hortumlar kısa süre sonra yeniden yırtılabilir. Bu da tekrar servis çağırarak aynı işlemleri yapmanıza neden olur. İyi bir hortumun ücreti tekrar servis çağırmaktan çok daha uygun fiyata gelecektir. Firmamız parça değişimlerinde ürün kalitesinden ödün vermez. Makinelerinizin uzun süreli, servis sonrası performansını göstermesi için tüm işlemlerde orijinal parçalar kullanır.

Buca Bosch Servisi

Firmamız Bosch markasının İzmir bölgesinde hizmet veren köklü beyaz eşya servislerindendir Bosch markalı beyaz eşyalarda uzman ekiplerimiz ile birlikte bakım ve onarım işlemlerinizi en kusursuz şekilde gerçekleştirmeyiz. Buca bölgesinde ve çevre ilçelerde bütün müşterimizden olumlu geri dönüşler almayı başaran bir firma olarak, bununla yetinmeyip kendimizi daha da eksiksiz hizmet verebilmek için yenilemekteyiz.

Firmamız yıllardır İzmir’de beyaz eşya servisi olarak sizlere hizmet vermektedir. Birçok müşteri ile çalışmanın getirdiği avantaj ile müşteri memnuniyetini aldığımız her işte sağlamayı başarmamızda tecrübemizin katkısı fazladır.  Ayrıca müşteri memnuniyetini sağlamamızda diğer bir etken de teknik ekiplerimizdir. Her biri alanında uzman, Bosch markasının beyaz eşyaları hakkında yeterli bilgi ve deneyime sahiptir.

Buca Bosch Servis Telefonu

Teknisyenlerimiz deneyimli olmanın da getirdiği avantaj ile bakım ve onarım işlemlerini eksiksiz olarak tamamlayarak cihazları çalışır şekilde teslim etmektedir. Zahmete girmeden, kolay şekilde firmamızla çalışarak tüm arızaları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Eksiksiz hizmet almanız için teknisyenlerimiz tüm servis ekipmanlarını yanında adresinize getirmektir. Servis araçlarımız beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımında ihtiyaç duyulacak ekipmanları taşıyabilecek kapasitededir. Bu sayede tüm bakım ve onarım uygulamaları yerinde yapılabilmektedir.

Buca Bosch beyaz eşya servisi telefonu 0232 224 84 75 ‘ten bize ulaşarak kaliteli ve uygun fiyata  Bosch markalı cihazlarınızın bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.