Buca Bosch Kombi Servisi

Kış aylarının sürekli olarak kullanılan beyaz eşyalarından birisi olan kombiler uzun süre kullanmaya uygun olarak tasarlanmış olan beyaz eşyalardır. Ev ve işyerlerinin ısıtma sisteminde kullanılan bu cihazlar kalorifer peteklerine bağlı olarak çalışır. Tüm ev ve işyerlerini aynı sistem ile ısıtan bu cihazların bir çok marka ve modelleri bulunmaktadır. Son zamanlarda bacasız olarak kullanılan kombi çeşitlerinin kullanımları ve bakımları da oldukça kolaydır. Buca Bosch Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize her yıl düzenli olarak kombilerin bakımlarını yaptırmanızı önermekteyiz. Düzenli olarak bakımı yapılan tüm kombiler uzun süre arızasız olarak kullanılabilir. Kombi arızaları genellikle kullanım hataları ve kombilerin bakımlarının yaptırılmaması nedeni ile arıza göstermektedir.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Buca Bosch Kombi Servisi bünyesinde yapılan bir takım kombi arızalara giderme işlemleri sonrasında kombileriniz tekrar kullanıma sunulmaktadır. Kombi arızaları oluştuğunda kesinlikle kombilerin bilinçsiz bir şekilde tamir edilmesi veya bakımlarının yapılmaması gerekir. Bunun nedeni kombilerin su elektrik ve gaz ile çalışmasıdır. Bu çalışma sisteminde yanlış uygulanan her tamir işlemi cihazın tehlikeli hale gelmesine neden olabilir. Kombi arızalarının hızlı bir şekilde tamir edilmesi isteniliyor ise mutlaka servis hizmeti almak gereklidir. Kombi arızaları genellikle; kombilerin sesli çalışması, kombilerin patlamalı yanması, kombilerin açıldığında kalorifer peteklerini ısıtmaması, kombilerin su damlatması ve kombilerin sıcak su ısıtmaması olarak görülebilir. Bu arızaların tümü için mutlaka servis elemanlarımızdan destek alınız.

Kombi Bakımı

Kombi arızalarının sürekli hale gelmesi kombilerin yıllık olarak bakımlarının yapılmaması olarak gösterilebilir. Kombi arızalarında yapılan çalışmalar sonrasında uzman bir kişi tarafından yapılan tamir kombilerin tekrardan en iyi şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Kombi bakımları her yıl düzenli olarak sonbahar aylarında yapılmalıdır. Kombi bakımları tamirlerde de olduğu gibi mutlaka servis elemanları tarafından yapılması gereklidir. Buca Bosch Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Tarafımızca yapılan kombi bakımları ve kombi tamirleri sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır.

TIKLA ARA!