Buca Baymak Servisi

Kombi bakımları cihazların çalıştıkları süre içinde daha fazla performans vermesini sağlar. Yapılan bakımlar aynı zamanda büyük arızaların oluşmasını engeller. Uzman ekipler bakım sırasında cihazda oluşması muhtemel diğer arızaları tespit ederek büyüm maliyetlere yol açmadan bunların çözümünü sağlar. Peki, kombi bakımı önemli midir? Kombi bakımı yapılmadığında ne olur?

Bakım yapılmadığında zaman içinde kombilerde bazı problemler görülür. Bunlardan başlıcaları istenilen şekilde peteklerin ısınmaması ya da hiç ısınmamasıdır. Sizden aldığımız şikayetlerden biri olan “petekler ısınmıyor” sorunun nedeni genelde bakımsızlıktır.

Bakım yaptırmanın diğer bir zararı da kombinin temel kullanım süresinin ciddi oradan azalmasıdır. Bir kombinin ortalama temel çalışma süresi 10-15 yıldır. Bu markanın ürettiği modele ve kombinin kalitesine göre değişir. Bunun yanında enerjiden de tasarruf edemezsiniz.

Buca Baymak Servisi

Profesyonel teknisyenler ile birlikte kombi servisi almak, eksiksiz şekilde kombinizi yeniden kullanmanızı sağlar. Buca Baymak servisi gibi kurumsal yapıda çalışan firmaları tercih ederek, kış günleri gelmeden kombilerinizi yüksek verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

İzmir’de senelerdir servis hizmeti sunduğumuz piyasada, müşteri memnuniyetini sağlamak için firmamız kurumsallığın getirdiği yükümlükleri uygulayarak hizmet vermektedir. Bu hizmeti uygun fiyat avantajı ile sizlere sunarak, ekonomik olarak da servisten mumnun kalmanızı amaçlamaktayız.

Buca Baymak Servis Telefonu

Siz de İzmir’deki birçok kişi gibi profesyonel ekiplerimizden kombi servisi hizmeti almak isterseniz 0232 224 84 75 ’i arayarak firmamızla çalışabilirsiniz. Firmamız garantili servis anlayışı ile sadece servis anında değil servis sonrasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Buca Baymak servisi tarafından yapılan bakım, onarım ve parça değişimleri 1 yıl garantilidir. Bu süre içinde aynı sorunları tekrar yaşamanız halinde ücretsiz olarak yeniden servis hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızın sağladığı avantajlardan biri de uyguladığı ekonomik fiyat politikasıdır. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti almanız için tüm kombi servisi işlemlerini makul ücretler karşılığında tamamlamaktayız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir